Latvijas vēstniecība organizē 9. Miera nobrauciena sacensības

27.02.2012. 12:58

Nedēļas nogalē netālu no Romas esošajā Itālijas kalnu slēpošanas kūrortā Campo Felice norisinājās 9.Miera nobrauciena sacensības, kurās piedalījās Itālijā akreditēto diplomātisko un konsulāro pārstāvniecību darbinieki. Šogad sacensības organizēja Latvijas vēstniecība Itālijā sadarbībā ar Lazio apgabala slēpošanas klubu (UISIP Area Neve Lazio).

Latvijas vēstniecības kolektīvs arī šogad sacensībās rādīja atzīstamus rezultātus, jo sieviešu konkurencē Evelīna Roze-Budļevska ieguva godpilno pirmo vietu un Evita Kuzma otro vietu .

Šīs ir tradicionālas diplomātisko un konsulāro pārstāvniecību darbinieku slēpošanas sacensības, kuru mērķis ir veicināt kontaktus „bez kaklasaitēm” starp dažādu valstu diplomātiem, popularizēt veselīgu dzīvesveidu, kā arī dot ieguldījumu labdarības mērķiem.

Organizējot pasākumu, Latvijas vēstniecība uzsvaru lika uz Latvijas vārda un tradicionālo Latvijas produktu popularizēšanu, kā arī Latvijas kā tūrisma galamērķa un Latvijas potenciāla reģionā izcelšanu.

Pasākuma ietvaros tika pasniegta AirBaltic speciālbalva biznesa klases biļetes divām personām lidojumam Roma – Rīga – Roma. Šo balvu ieguva lieliskais slēpotājs no Rumānijas vēstniecības – padomnieks ekonomiskajos jautājums Marius Cristea.

Pasākumu ar savu balvu atbalstīja arī Romas viesnīca La Griffe Latvijas vēstniecība Romā saskata potenciālu ceļotāju skaita pieaugumam no Itālijas uz Rīgu kā galamērķi, kā arī tranzīta jomā. Vēstniecības darbu plānā ir vairāki pasākumi tūrisma, ekonomiskās un kultūras sadarbības veicināšanai.