Norisinājusies Latvijas vēstnieka Polijā Edgara Bondara reģionālā vizīte Krakovā

18.09.2019. 18:08

2019. gada 17.-18. septembrī norisinājās Latvijas vēstnieka Polijā Edgara Bondara reģionālā vizīte Krakovā un Mazpolijas vojevodistē.

Vizītes ietvaros vēstnieks 17. septembrī tikās ar Mazpolijas vojevodu Pjotru Cviku (Piotr Čwik), Mazpolijas maršalu Vitoldu Kozlovski (Witold Kozłowski) un Krakovas vicemēru Ježi Muziku (Jerzy Muzyk). Tikšanās reizēs vēstnieks ar vietējās un reģionālās vadības pārstāvjiem pārrunāja līdzšinējo Latvijas un Krakovas sadarbību un vienojās par turpmākas sadarbības pastiprināšanu, tostarp ar Latvijas goda konsula Krakovā Rafala Bžoskas (Rafał Brzoska) palīdzību. Tiekoties ar reģiona kultūras un mākslas institūciju, tostarp Krakovas Nacionālā muzeja, Krakovas Mūzikas akadēmijas un Krakovas operas pārstāvjiem, tika pārrunātas kopīgu projektu īstenošanas iespējas Latvijas un Polijas kultūras sakaru, kā arī tūrisma veicināšanai.

18. septembrī sadarbībā ar Latvijas goda konsulu Krakovā un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru norisinājās biznesa apaļais galds. Pasākumā tikās uzņēmumu pārstāvji no Latvijas un Krakovas, prezentēja to piedāvātos risinājumus, paplašināja kontaktu tīklu un lika pamatus jaunām sadarbībām. Biznesa apaļajā galdā piedalījās Latvijas uzņēmumi OROCON un RCG Lighthouse, savukārt par Latvijas uzņēmējdarbības vidi informēja un klātesošos konsultēja LIAA Investīciju piesaistes nodaļas vadītājs Toms Stūrītis.

Reģionālā vizīte Krakovā ir vēstnieka Edgara Bondara otrā šāda veida vizīte šogad un seko 2019. gada 27.-29. martā notikušajai vizītei Vroclavā un Lejassilēzijas vojevodistē.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Polijā
Adrese: 19 Królowej Aldony Str. 03-928 Varšava, Polija
Tālrunis: +48 22 617 11 05
Fakss: +48 22 617 11 06
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 twtr   icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā