Latvijas pārstāvji piedalās Ekonomikas forumā Kriņicā

05.09.2019. 17:48

No 2019. gada 3. līdz 5. septembrim Polijā norisinās 29. Ekonomikas forums Kriņicā, kurā piedalās vairāki pārstāvji no Latvijas.

Saeimas priekšsēdētājas biedre Dagmāra Beitnere-Le Galla kopā ar Polijas investīciju un ekonomikas attīstības ministru Ježi Kvecinski (Jerzy Kwiecinski) uzstājās vienā no foruma centrālajām plenārsesijām par Eiropas nākotni un pagātnes mācībām, savukārt citā sesijā Saeimas priekšsēdētājas biedre kopā ar Polijas lauksaimniecības ministru Janu Krištofu Ardanovski (Jan Krzysztof Ardanowski) diskutēja par sociālā kapitāla veidošanu šodienas mainīgajos laikos.

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits kopā ar Polijas infrastruktūras ministru Andžeju Adamčiku (Andrzej Adamczyk), Lietuvas transporta un sakaru ministru Jaroslavu Narkeviču (Jaroslav Narkevič), kā arī Ungārijas ārlietu un tirdzniecības ministru Pēteru Sijārto (Péter Szijjártó) uzstājās diskusiju panelī par Trīs jūru iniciatīvas transporta koridoriem, visiem paneļa dalībniekiem uzsverot transporta un enerģētikas infrastruktūras straujākas attīstības nepieciešamību Baltijas, Melnās un Adrijas jūras reģionā. Tāpat ekonomikas foruma laikā Latvijas satiksmes ministram norisinājās divpusējās tikšanās ar Polijas infrastruktūras ministru A. Adamčiku, kā arī Lietuvas transporta un sakaru ministru J. Narkeviču.

Par Centrāleiropas Davosu dēvētajā Kriņicas ekonomikas forumā regulāri piedalās pārstāvji no Latvijas. Forums ir viens no lielākajiem šāda veida pasākumiem Centrālajā un Austrumeiropā un tas ik gadu pulcē politiskos līderus, dažādu nozaru ekspertus, biznesa aprindu pārstāvjus, žurnālistus no vairāk nekā 50 valstīm.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Polijā
Adrese: 19 Królowej Aldony Str. 03-928 Varšava, Polija
Tālrunis: +48 22 617 11 05
Fakss: +48 22 617 11 06
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 twtr   icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā