Vroclavā viesojas Latvijas uzņēmēji, tiek atklāta gleznotāja Valda Buša izstāde

01.04.2019. 17:15

Laikā no 2019. gada 27. līdz 29. martam Polijā, Lejassilēzijas vojevodistes galvaspilsētā Vroclavā norisinājās Latvijas vēstnieka Polijā Edgara Bondara vizīte, kuras laikā Vroclavas Ekonomikas kamerā norisinājās Latvijas kosmētikas ražotāju “D.Eco Cosmetics” un “Silmachy remedies” tikšanās ar Vroclavas uzņēmējiem. Vroclavas Mākslas akadēmijā norisinājās Latvijas mākslinieka Valda Buša gleznu izstādes “Ainavas” atklāšana, tajā piedalījās Jūrmalas pilsētas muzeja pārstāve Guna Kalnača un mākslinieka dēls Ilmārs ar meitu Lauru, Vroclavas mākslas aprindu un inteliģences pārstāji, kā arī mākslas studenti, pašvaldības pārstāvji un goda konsuli.

Vēstnieks Edgars Bondars vizītes laikā iepazinās ar Lejassilēzijas vojevodu Pavelu Hreniaku (Paweł Hreniak), Vroclavas pašvaldības viceprezidentu Jakubu Mazuru (Jakub Mazur), Lejassilēzijas vojevodistes maršalu Cezāriju Pšibiļski (Cezary Przybylski), kā arī Nacionālā muzeja direktoru Piotru Oščanovski (Piotr Oszczanowski) un Vroclavas filharmonijas jeb Mūzikas Tautas Foruma (Narodowe Forum Muzyki) programmu direktori Olgu Končaku (Olga Konczak). Sarunu laikā tika pārrunātas sadarbības aktualitātes un iespējas uzņēmējdarbības, kultūras un tūrisma jomā.

Vizīti organizēja Latvijas vēstniecība Polijā sadarbībā ar Latvijas goda konsulu Vroclavā un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Polijā
Adrese: 19 Królowej Aldony Str. 03-928 Varšava, Polija
Tālrunis: +48 22 617 11 05
Fakss: +48 22 617 11 06
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 twtr   icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā