Konsulārā informācija

13.05.2020. 13:01

Latvijas vēstniecības Francijā konsulārās nodaļas kontakti un darba laiks:

Adrese:

Tālrunis:

6, Villa Said, 75116 Paris, France

+ 33 1 536 458 16

Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts:

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Konsulārās palīdzības un konsulāro pakalpojumu sniegšanas ierobežojumi ārkārtējās situācijas apstākļos 

Izmaiņas Latvijas vēstniecības Francijā darbā !

Lai ierobežotu COVID-19 izplatību, plānveida apmeklētāju pieņemšana klātienē turpmāk notiks TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta.

Pieteikt apmeklējumu var,

zvanot uz ☎️+33 153 64 58 10 / ☎️+33 153 64 58 16

vai rakstot 📧Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Aicinām IZVĒRTĒT, vai Jums ir iespējams DROŠI un saskaņā ar FRANCIJĀ noteiktām prasībām nokļūt vēstniecībā!

Lai nokļūtu vēstniecībā, piesakot apmeklējumu un saņemot APSTIPRINĀJUMU, saņemsiet izziņu, kas apliecina apmeklējuma mērķi, datumu un laiku.

Kā ierasts, vēstniecība joprojām nodrošinās attālinātus konsulāros pakalpojumus, kā arī konsulāro palīdzību, izvērtējot katru gadījumu individuāli.

 

!! Vēstniecība aicina Latvijas valstspiederīgos Francijā izvērtēt katras parvietošanās nepieciešamību un ievērot atbildīgo institūciju ieteikumus!

Par situāciju Francijā: https://www.gouvernement.fr/info-coronavirus

Par situāciju Latvijā: https://spkc.gov.lv/lv/aktualitates/get/nid/757

Piesakot apmeklējumu, jānorāda: apmeklējuma mērķis, Jums vēlamais apmeklējuma datums un laiks, Jūsu vārds un uzvārds un tālruņa numurs.

Par konsulārajiem pakalpojumiem iespējams norēķināties tikai ar maksājumu kartēm vai bankas pārskaitījumu.

Ārpus darba laika ārkārtas situācijās (nāves gadījumi, smagas saslimšanas, katastrofas, utml.) lūdzam zvanīt uz Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežūrtālruni +371 26 33 77 11.

Saskaņā ar Iesniegumu likumu Latvijas vēstniecība:

  • sniegs atbildi uz vēstuli atbilstoši jautājuma risināšanas steidzamībai, taču ne vēlāk kā viena mēneša laikā no tās saņemšanas;
  • ir tiesīga neizskatīt saņemto vēstuli, ja sūtītājs nav norādījis savu vārdu, uzvārdu un dzīvesvietas vai elektroniskā pasta adresi;
  • ir tiesīga neatbildēt uz vēstuli, ja Jūsu nosūtītajā iesniegumā būs personu cieņu aizskarošs teksts, jo Jūs uzņematies pilnu atbildību par saturu, ko ievadiet lauciņā "Jūsu jautājums".

ATCERIES LATVIJAS KODU!
+371 26 33 77 11
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
(24h)
PALĪDZĪBA ĀRKĀRTAS SITUĀCIJĀS ĀRZEMĒS