Konsulārā informācija

07.07.2020. 11:32

Latvijas vēstniecības Francijā konsulārās nodaļas kontakti un darba laiks:

Adrese:

Tālrunis:

6, Villa Said, 75116 Paris, France

+ 33 1 536 458 16

Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts:

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

!! JŪLIJĀ UN AUGUSTĀ KONSULĀRIE PAKALPOJUMI TIEK SNIEGTI IEROBEŽOTĀ APMĒRĀ !!

Konsulārie pakalpojumi tiek sniegti TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta!

Pieteikt apmeklējumu var:

izmantojot elektronisko pierakstu sistēmu: https://pieraksts.mfa.gov.lv/lv/francija/index

zvanot uz vēstniecību ☎️+33 153 64 58 10 / ☎️+33 153 64 58 16

vai rakstot e-pastu uz adresi 📧Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Konsulātā uz pieņemšanu ir jāierodas ar sejas masku. Konsulāta telpās drīkst uzturēties tikai persona, kurai tiek sniegts pakalpojums.

 

Vēstniecība aicina Latvijas valstspiederīgos Francijā izvērtēt katras pārvietošanās nepieciešamību un ievērot atbildīgo institūciju ieteikumus!

Par situāciju Francijā: https://www.gouvernement.fr/info-coronavirus

Par situāciju Latvijā: https://spkc.gov.lv/lv/aktualitates/get/nid/757

Piesakot apmeklējumu, jānorāda: apmeklējuma mērķis, Jums vēlamais apmeklējuma datums un laiks, Jūsu vārds un uzvārds un tālruņa numurs.

Par konsulārajiem pakalpojumiem iespējams norēķināties tikai ar maksājumu kartēm vai bankas pārskaitījumu.

Ārpus darba laika ārkārtas situācijās (nāves gadījumi, smagas saslimšanas, katastrofas, utml.) lūdzam zvanīt uz Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežūrtālruni +371 26 33 77 11.

Saskaņā ar Iesniegumu likumu Latvijas vēstniecība:

  • sniegs atbildi uz vēstuli atbilstoši jautājuma risināšanas steidzamībai, taču ne vēlāk kā viena mēneša laikā no tās saņemšanas;
  • ir tiesīga neizskatīt saņemto vēstuli, ja sūtītājs nav norādījis savu vārdu, uzvārdu un dzīvesvietas vai elektroniskā pasta adresi;
  • ir tiesīga neatbildēt uz vēstuli, ja Jūsu nosūtītajā iesniegumā būs personu cieņu aizskarošs teksts, jo Jūs uzņematies pilnu atbildību par saturu, ko ievadiet lauciņā "Jūsu jautājums".

ATCERIES LATVIJAS KODU!
+371 26 33 77 11
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
(24h)
PALĪDZĪBA ĀRKĀRTAS SITUĀCIJĀS ĀRZEMĒS