Parīzes lauksaimniecības augstskolas studenti iepazīst Latviju

04.03.2020. 18:03

2020. gada 4. martā Zemkopības ministrijas Nozares padomnieks Latvijas Pastāvīgajā pārstāvniecībā OECD un UNECSO Aivars Lapiņš un Latvijas vēstniecības Francijā darbiniece Laura Štokmane-Guillopē uzstājās Parīzes Lauksaimniecības augstskolā Agro Paris Tech, lai iepazīstinātu studentus ar Latviju pirms viņu mācību brauciena tuvākajās dienās.

Studentiem bija iespēja uzzināt gan vispārīgu informāciju par Latviju, tās vēsturi, kultūru, gan arī par Latvijas bioekonomiku, lauksaimniecību un vides jautājumiem. Tā kā studenti apmeklēs Liepāju un tiksies ar Liepājas pašvaldības pārstāvjiem, viņiem tika piedāvāta arī prezentācija par Liepāju.

Mācību brauciena laikā studentiem paredzēts apmeklēt Rīgu, Jūrmalu un Liepāju, kā arī Slīteres un Ķemeru nacionālos parkus. Daļa studentu dosies uz Rīgu ar vilcienu, uzsverot vides ekoloģijas nozīmi šī mācību brauciena laikā.

Agro Paris Tech augstskola gatavo nākamos Francijas inženierus, zinātniekus un augsta līmeņa valsts pārvades vadītājus, kas strādā ar vides zinātnēm un politiku saistītās jomās, domājot par 21. gs. izaicinājumiem : kā ilgtspējīgi un inovatīvi apsaimniekot dabas resursus un pabarot planētas iedzīvotājus, saglabājot vides kvalitāti.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā