Kanādas Igauņu centrālā padome apbalvo Latvijas vēstnieku Kārli Eihenbaumu

26.11.2020. 19:35

19. novembrī Kanādas Igauņu centrālā padome (The Estonian Central Council in Canada) izdeva preses paziņojumu, ka tā apbalvo Latvijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Kanādā H.E. Kārli Eihenbaumu ar Padomes nopelnu ordeni par ārkārtējo ieguldījumu Latvijas attiecību veidošanā ar Kanādas igauņu kopienu un par Baltijas interešu aizstāvību Kanādā.

"Brālīgā sadarbība starp Baltijas tautu kopienām nekad nav bijusi produktīvāka, un tā tiek uzlabota tikai tad, kad diplomāti, kā vēstnieks Eihenbaums, aktīvi atbalsta un tajā piedalās," norāda Kanādas Igauņu centrālās padomes prezidente Kairi Taula Hemingveja. Vēstnieks Eihenbaums pēdējos gados ir bijis  Kanādas igauņu kopienas sadarbības partneris un draugs. Viņš ir atbalstījis Igauņu Centrālās padomes centienus palielināt izpratni par traģisko vēsturi, kuru mēs dalām ar mūsu Kanādas latviešu brāļiem un māsām.

"Vēstnieks Eihenbaums ir nostājies kopā ar mums frontes līnijās, lai aizstāvētu vēsturi pret uzbrukumiem gan no ļaundabīgiem ārvalstu dalībniekiem, gan vietējiem pārstāvjiem, kas cenšas noliegt Padomju Savienības noziegumus," norāda bijušais Kanādas Igauņu centrālās padomes un pašreizējais Centrālās un Austrumu Eiropas padomes Kanādā prezidents Markuss Kolga.

"Nevienā citā laikā kopš Aukstā kara beigām nav bijusi lielāka vajadzība pēc solidaritātes un sadarbības starp Baltijas kopienām un to vēstniecībām," uzsver Kanādas Igauņu centrālās padomes viceprezidents Lāss Leivats, "mēs pateicamies vēstniekam Eihenbaumam par to, ka viņš ir liels igauņu kopienas Kanādā draugs un par viņa centieniem stiprināt Kanādas attiecības ar Baltijas tautām un kopienām šeit, Kanādā. ”

Kanādas Igauņu centrālā padome ir visu igauņu izcelsmes kanādiešu jumta organizācija.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā