Latvijas vēstnieka Kanādā Kārļa Eihenbauma atzinība sabiedriskajai darbiniecei Baibai Bredovskai

13.10.2020. 22:02

12. oktobrī Latvijas vēstnieks Kanādā Kārlis Eihenbaums pasniedza Atzinības rakstu Baibai Bredovskai, Latviešu skolas Hamiltonā vadītājai, Hamiltonas apvienoto latviešu organizāciju (HALO) komitejas sekretārei, uzsverot viņas personīgo ieguldījumu Latvijas un Kanādas attiecību stiprināšanā, kā arī par nozīmīgo atbalstu Latvijas vēstniecības darbā.

Vēstnieks Kārlis Eihenbaums norādīja, ka “atzinības raksta pasniegšanas laiks un vieta ir īpaša. Tas notiek Kanādas Pateicības dienā, kad ar labiem vārdiem pieminām savus atbalstītājus un pandēmijas ierobežojumu apstākļos, notiek brīvā dabā - pie Svētā Jāņa baznīcas Toronto, kas ir mājvieta divām lepnām latviešu luterāņu draudzēm – Jāņa un Andreja. Jāņa baznīca ir viena no latviskuma salām, kur tik patīkami viesoties. Tā ir ļoti simboliska vieta gan latviskajai enerģijai un pat spītam, gan arī tam, kā ne tikai saglabāties un izdzīvot, bet virzīties uz priekšu jebkuros apstākļos, nepadoties un darboties”.

Baiba Bredovska pateicās par īpašo godu un ar prieku apliecināja, ka ir liels prieks sadarboties un atbalstīt iniciatīvas, ko tik aktīvi ir izvirzījis Latvijas vēstnieks, kā arī atbalsts ko saņem no vēstniecības, dod prieku darboties. Prieks meklēt dažādus risinājumus, lai darbs neapsīkst, lai skola darbotos, kā arī ir gandarījums par Latvijas Republikas Simtgades koku Ontārio ezera krastā Hamiltonā, kas tagad pandēmijas apstākļos, būs vieta, kur sapulcēties uz Latvijas valstiskuma 102. dzimšanas dienu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā