Aizsargājošās sejas maskas Kanādas diplomātiem

06.08.2020. 21:15

6. augustā Kanādas Ārlietu ministrijas Protokola vadītājs Stjuarts Vīlers (Stewart Wheeler) saņēma Latvijas vēstnieka Kanādā dzīvesbiedres Ināras Eihenbaumas izgatavotās aizsargājošās sejas maskas, kas domātas kanādiešu diplomātiem.

Kopš marta Ināra strādā pie projekta, mājās šujot un ziedojot sejas maskas. Līdz šim viņa ir uzšuvusi sejas maskas visiem Latvijas vēstniecības Otavā darbiniekiem, citu ārvalstu vēstniecību Kanādā kolēģiem un ģimenes locekļiem, Latvijas goda konsuliem, ģimenēm un latviešu kopienu aktīvistiem, Otavas latviešu senioriem, Otavas skolas vecākiem un bērniem, latviešu Kristus Dārza veco ļaužu pansionātam Toronto (pēc lūguma arī medicīniskās cepures), Pērlijas un Rido veterānu veselības centra kara veterāniem (The Perley Rideau Veterans' Health Centre) Otavā, draugiem Kanādā, ASV, Nīderlandē, Beļģijā, Latvijā u.c., kam tās nepieciešamas.

Tas ir Ināras personīgais ieguldījums cīņai ar Covid-19. Ināras šūtās sejas maskas ir atkārtoti lietojamas. Masku lietošana Kanādā kļūst par normu un obligātu prasību.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā