Latvijas vēstnieks Kārlis Eihenbaums pasniedz Atzinības rakstu Kanādas Latviešu centra Toronto valdes priekšsēdētājam

04.08.2020. 22:11

4. augustā vēstnieks Kārlis Eihenbaums par nozīmīgo ieguldījumu un atbalstu Latvijas-Kanādas attiecību stiprināšanā pasniedza Atzinības rakstu Kanādas latviešu centra Toronto valdes priekšsēdētājam Ingmāram Ozoliņam. Vēstnieks pateicās par atbalstu un sadarbību, organizējot kultūras un sabiedriski-informatīvos pasākumus, kā arī iepazīstinot Latvijas amatpersonas ar viesmīlīgo latviešu centru Toronto. Vēstnieks novēlēja veiksmīgi pārdzīvot īslaicīgās grūtības, kā arī rast mūsdienīgus risinājumus, lai latviešu kultūras un sabiedriskā dzīve turpinātu plaukt, lai tā attīstītos. Kanādas Latviešu centrs ir nozīmīgs balsts latviešu kultūrai, izglītībai un latviskumam Kanādā kopumā.

Par ciešo savstarpējo sadarbību Kanādas Latviešu centrs Toronto vēstnieku Kārli Eihenbaumu pagodināja, ieceļot goda biedru kārtā. Tas ir trešais šāds gadījums nozīmīgā Kanādas latviešu kultūras centra vairāk nekā 40 gadu vēsturē, iepriekš šo atzinību saņēmusi bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga un vēstnieks Atis Sjanīts. Centra vadītājs Ingmārs Ozoliņš uzsvēra vēstnieka Eihenbauma personīgo ieguldīto darbu, veicinot Latvijas kultūras un ekonomikas attīstību Kanādā, neizsīkstošo iniciatīvu, kā arī redzējumu un māku atrast kopēju valodu ar dažādiem Kanādas sabiedrības pārstāvjiem, kā arī vēlmi sniegt atbalstu tautiešiem. Ingmārs Ozoliņš pateicās arī vēstnieka dzīvesbiedrei Inārai par viņas atbalstu, rūpēm un ieinteresētību.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā