Vēstnieks Kārlis Eihenbaums tiekas ar Kanādas ģenerālgubernātori

12.03.2020. 17:56

10. martā vēstnieks Kārlis Eihenbaums ar dzīvesbiedri Ināru pēc Kanādas ģenerālgubernātores un Bruņoto spēku virspavēlnieces Džūlijas Pajetes (Julie Payette CC CMM COM CQ CD DStJ) ielūguma piedalījās kanādiešu tradicionālo ziemas aktivitāšu Diplomātiskā korpusa Ziemas pieņemšanā Rido pilī Otavā.

Sarunā ģenerālgubernātore augstu novērtēja savas divas viesošanās Latvijā 2018. janvārī un 2019. gada decembrī, norādot, ka Kanādas karavīri pilda ļoti svarīgu dienestu Latvijā. Ģenerālgubernātore izteica cerību, ka varēs Latvijā drīz atgriezties, lai pilnīgāk izbaudītu Latvijas kultūras bagātības, it īpaši mūziku un kordziedāšanu. Ģenerālgubernātore ļoti atzinīgi novērtēja savas tikšanās un sarunas ar Latvijas Valsts prezidentu Egilu Levitu, kad kopā Polijā piedalījās Otrā pasaules kara piemiņas pasākumos.

Vēstnieks Eihenbaums Kanādas Bruņoto spēku virspavēlniecei izteica pateicību par kanādiešu karavīru dienestu Latvijā, norādot, kā tā ir ļoti sekmīga un nozīmīga NATO paplašinātā klātbūtne, kas tik veiksmīgi darbojas Kanādas vadībā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā