Latvijas vēstniecība atbalsta Otavas latviešu evaņģēliski-luteriskās draudzes 70 gadu jubilejas svinības

09.03.2020. 17:48

8. martā Latvijas vēstnieks Kārlis Eihenbaums ar dzīvesbiedri Ināru, pēc Otavas Latviešu evaņģēliski-luteriskās Miera draudzes priekšnieces Vitas Mazpoles un draudzes mācītāja Ilmāra Zvirgzda ielūguma, piedalījās 70 gadu draudzes jubilejas svinībās. Svinības kuplināja arī citi vēstniecības darbinieki ar savām ģimenēm.

Vēstnieks Kārlis Eihenbaums svētku uzrunā sirsnīgi pateicās par sava, dzīvesbiedres Ināras un vēstniecības darba augsto novērtējumu, kas izskan uzrunās un no draudzes locekļiem, kā par ciešo kontaktu izveidošanos, tā arī par sadarbības paplašināšanos, tai skaitā par jaunajām pēdējo gadu iniciatīvām.

Vēstnieks K. Eihenbaums uzsvēra, ka no pirmās dienas savā diplomātiskajā darbā Otavā ir jutis tautiešu atbalstu un pilnīgu izpratni, kas, Latvijas un Kanādas attiecību pieaugošās intensitātes apstākļos, ir īpaši svarīgi. Vēstnieks norādīja, ka šī sadarbība dod patiesu gandarījumu, ka tā ir ļoti laba un savstarpēji bagātinoša. Tas dod iespēju vienam uz otru paļauties, solidarizēties un atbalstīt.

Kā labā darba novērtējumu, vēstnieks Miera draudzes klātesošajiem - Vitai Mazpolei, Dainai Braunai un Pēterim Braunam, pasniedza savus atzinības rakstus, aicinot saglabāt draudzi, namu un turpināt dot iespēju dziedātājiem dziedāt, dejotājiem dejot un skolēniem skoloties.

Klātesošajam LELBA Kanādas apgabala prāvestam Dāvim Ķaņepam, vēstnieks Eihenbaums pateicās par dalību svinībās Otavā, atzinīgajiem, darboties iedrošinošajiem vārdiem un to sadarbību, kas jau bijusi ar viņu citā draudzē - Kristus draudzē Hamiltonā. Vēstnieks aicināja turpināt atbalstīt Otavas Miera draudzi gan nozīmīgajā darbā, gan misijā, kas, gadiem ritot, mainās un paplašinās. Mūsdienās draudzes ir latviskuma un pat Latvijas atbalsta saliņas, kas jāuztur un jāattīsta, piesaistot jaunatni, lai nezustu iepriekšējo paaudžu ieguldījums.

Vēstnieks Eihenbaums aicināja visus piedalīties Lielajā talkā 25. aprīlī, kas arī šogad Otavā notiks ar Latvijas vēstniecības atbalstu, ciešā sadarbībā ar Miera draudzi. Tas būs mūsu kopīgs darbs, kopīgā nama, ko izmantojam, sakārtotībai un skaistumam.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā