Baltijas ceļa 30. gadadienai veltīta fotoizstāde Otavas rātsnamā

17.09.2019. 23:51
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

16. septembrī Kanādas galvaspilsētas Otavas rātsnamā tika atklāta vēsturisko fotogrāfiju izstāde, kas veltīta Baltijas ceļa 30. gadadienai. Izstāde ir Latvijas, Igaunijas un Lietuvas vēstniecību Kanādā publiskās diplomātijas kopprojekts.

Kupli apmeklēto izstādes atklāšanu uzrunāja Otavas pilsētas mēra vietniece Laura Dudas (Vice Mayor Laura Dudas), uzsverot, ka Baltijas ceļa gadadienai veltītā izstāde ir vizuāli spēcīgs vēstījums, kas stāsta par vēsturiskā Baltijas ceļa norisi 1989. gada 23. augustā un Baltijas valstu neatkarības atjaunošanas centieniem. Izstādes atklāšanā uzrunu teica Latvijas vēstnieks Kārlis Eihenbaums, izsakot pateicību Otavas pilsētas mēram Džimam Vatsonam (His Worship Jim Watson) par sniegto atbalstu izstādes norisē pilsētas rātsnamā. Vēstnieks informēja par Baltijas ceļa unikalitāti un pateicās Kanādai par darbību NATO misijā Latvijā, norādot, ka darbi ir svarīgāki kā vārdi. Vēstnieks tieši pateicās klātesošajiem Kanādas Bruņoto spēku ģenerāļiem, virsniekiem un karavīriem par dienestu, kā arī to atbalstu, ko saņem ne tikai Latvija, bet arī plašāks reģions. Vēstnieks pateicās Latvijas foto izstādes atbalstītājiem - Daugavas Vanagiem Kanādā, Latviešu Nacionālajai apvienībai Kanādā, kā arī Jānim Mieriņam - par labo sadarbību, šo nozīmīgo izstādi realizējot.  

Baltijas ceļa 30. gadadienai veltītā fotoizstādes izveidošana ir Latvijas vēstniecības Kanādā Latvijas valsts simtgades publiskās diplomātijas projekts. Izstāde būs pieejama publiskai apskatei Otavas rātsnamā no 16. līdz 23. septembrim. Izstāde tiks izstādīta arī Toronto, Hamiltonā un citur Kanādā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā