Latvijas vēstnieks Kārlis Eihenbaums atklāj Latvijas Republikas valstiskuma simtgades plāksni Sadberijā

17.09.2019. 21:31
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

14. septembrī vēstnieks Kārlis Eihenbaums piedalījās Latvijas Republikas valstiskuma simtgades plāksnes atklāšanā Sadberijā, Ziemeļontārio. Pateicoties Latvijas goda konsula Ziemeļontārio Andreja Bites pūlēm un Sadberijas latviešu atbalstam, “Finlandia Village" teritorijā par godu Latvijas Republikas valstiskuma simtgadei ir iestādīta liepa.

Vēstnieks Kārlis Eihenbaums, uzrunā un tiekoties ar Sadberijas latviešiem, pateicās par goda izrādīšanu Latvijai. Vēstnieks īpaši pateicās goda konsulam Andrejam Bitem, viņa dzīvesbiedrei Megijai, vietējiem latviskās dzīves aktīvistiem Pēterim un Ilzei Goldēm, kā arī visiem citiem, kas gan uztur latviskumu, gan arī izkopj saites ar Latviju. Vēstnieks pateicās “Finlandia Village” prezidentam Reijo Vitalam (Reijo Viitala), vadītājam Deividam Munham (David Munch) un citiem darbiniekiem par atsaucību un viesmīlību. Blakus Somijas Simtgades kokam - eglei, tagad ir arī Latvijas liepa, kas ir gan simboliski, gan ir arī pareizi, jo savstarpējā solidaritāte ļauj izdzīvot visos apstākļos un visur, - mēs esam tuvi Baltijā un Eiropā un atbalstām viens otru arī Ziemeļamerikā, norādīja vēstnieks K. Eihenbaums.

Vēstnieks K. Eihenbaums tikās ar goda konsulu A. Biti, kā arī citiem aktīvistiem un pārrunāja tālākās sadarbības plānus.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā