Valsts Akadēmiskā kora LATVIJA koncerts Otavā

11.07.2019. 18:48
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

9. jūlijā Latvijas vēstnieks Kanādā Kārlis Eihenbaums kopā ar dzīvesbiedri Ināru piedalījās Valsts Akadēmiskā kora LATVIJA, mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Māris Sirmais, solo koncertā Sv. Jāzepa baznīcā (St. Joseph's Church) Otavā.

Valsts Akadēmiskais koris LATVIJA klausītājiem piedāvāja Baltijas kormūzikas pērles, kā arī Kanādas komponistu darbus. Koncertā izskanēja Arvo Perta, Ērika Ešenvalda, Imanta Ramiņa, Tālivalža Ķeniņa, Jāņa Kalniņa, Pētera Vaska, Riharda Dubras, Veljo Tormisa, Vaclovas Augustinas, Eleanoras Deilijas, Ērika Vitakra un Mortena Lauridsena kompozīcijas.

Kora debijas koncerttūre Kanādā tiek īstenota sadarbībā ar Lauru Adleri (The Adlers Agency), kā arī XV Latviešu Dziesmu un deju svētkiem Kanādā (Toronto), festivāliem "Music and Beyond / Musique et Autres Mondes" un "Elora Festival".


Koncertturneju Kanādā atbalsta Latvijas Republikas Kultūras ministrija, Latvijas valsts simtgades birojs un XV Latviešu Dziesmu un deju svētki Kanādā. Koncerttūres sekmīgā norisē iesaistījusies Latvijas Republikas vēstniecība Kanādā, kas sniedz un piesaista atbalstu koncertiem Otavā. Kora koncerts Otavā, skatītāju kupli apmeklētā zālē, ir viena no Latvijas valsts simtgades Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas norisēm.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā