Latvijas vēstniecība Kanādā piedalās Eiropas dienas pasākumos Otavā

27.05.2019. 20:16

26. maijā Otavā Latvijas vēstniecība piedalījās Eiropas Savienības dalībvalstu daudzveidīgajām kultūrām veltītajā sarīkojumā “Eiropas diena 2019”. Visas dienas garumā Otavas izstāžu kompleksa Lansdowne Park apmeklētājiem bija iespēja iepazīt bagāto Eiropas Savienības valstu kultūru - mūziku, dejas, spēles, kā arī uzzināt par ēdienu un dzērienu dažādību.

Latvijas vēstniecība Eiropas dienas ietvaros apmeklētājus aicināja iepazīt Latviju, piedāvājot plašu informatīvo materiālu izvēli par Latvijas vēsturi, mūsdienām un Latviju kā pievilcīgu tūrisma galamērķi. Apmeklētājiem bija iespēja nogaršot tradicionālos Latvijas ēdienus un dzērienus – speķa pīrāgus, svētku kliņģeri, Rīgas melno balzamu, maizes kvasu un Laimas šokolādes konfektes. Ar krāšņu tautas deju programmu apmeklētājus priecēja Otavas latviešu tautas deju grupa “Rotaļa”, kurā aktīvi darbojās arī vēstniecības diplomāti un ģimenes locekļi. Vēstnieks Kārlis Eihenbaums sveica latviešu priekšnesuma apmeklētājus. Tradicionālie latviešu gardumi – kliņģeris un pīrādziņi, tika sarūpēti, ierasti savstarpēji atbalstoši sadarbojoties ar diasporas pārstāvjiem no Otavas latviešu sabiedrības.

Eiropas dienas sarīkojumu rīkoja Eiropas Savienības delegācija Kanādā un ES dalībvalstu vēstniecības Kanādā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā