NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktora Jāņa Sārta darba vizīte Kanādā

17.05.2019. 22:46

Š.g. 14.-17. maijā Otavu un Toronto darba vizītē apmeklēja NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts. Vizīte notika sadarbībā ar Kanādas valdību (Demokrātisko institūciju ministriju/Ministry of Democratic Institutions of Canada).

Vizītes laikā Jānis Sārts uzstājās īpašā diskusijā ar Kanādas žurnālistiem par brīvu, neatkarīgu, demokrātisku vēlēšanu aizsardzību - "Journalist Dialogue. Safeguarding the Vote: Journalism as a Pillar of Democracy", kur dalījās ar savu pētījumu un analīzes rezultātiem. Diskusijā piedalījās eksperti no Latvijas, Lietuvas, Zviedrijas un ASV. J. Sārtam bija arī vairākas tikšanās dažādās Kanādas ministrijās un istitucijās, kā arī intervijas presē.

Par dezinformāciju un Latvijas pieredzi, arī saistībā ar Kanādas vadīto NATO kaujas grupu Latvijā, notika publiska diskusija Kanādas NATO asociācijā (NATO Association of Canada) Toronto un Kanādas Globālo lietu institūtā (Canadian Global Affairs Institute).

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā