Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Riharda Kola vizīte Kanādā

10.05.2019. 22:00

Latvijas Republikas Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētājs Rihards Kols uzturējās vizītē Kanādā no 6. līdz 9. maijam.

Ārlietu komisijas priekšsēdētājam bija tikšanās ar Kanādas Parlamenta Pārstāvju palātas Ārlietu un starptautiskās attīstības komiteju un tās priekšsēdētāju Maiklu Levitu (Michael Levitt) , Kanādas Ārlietu ministrijas Eiropas lietu ģenerāldirektoru Robertu Fraju (Robert R.A. Fry), Latviešu Nacionālās apvienības Kanādā prezidentu Andri Ķesteri un LNAK padomes prezidija priekšsēdi Pēteri Braunu.

Vizītes laikā Rihards Kols godināja karavīrus, piedalījās arī Kanādas nacionālās Holokausta piemiņas dienas pasākumos Kanādas Kara muzejā kopā ar Latvijas ministru prezidenta biedru, aizsardzības ministru Dr. Arti Pabriku, Kanādas premjerministru Džastinu Trudo (Justin Trudeau), Kanādas valdības ministriem, deputātiem, ārvalstu diplomātiem un Kanādas ebreju kopienas pārstāvjiem.

Ministrs apmeklēja Latvijas vēstniecību Otavā un tikās ar Latvijas vēstnieku Kārli Eihenbaumu, izsakot pateicību par labo vizīti un Latvijas-Kanādas attiecību stiprināšanu. Rihards Kols piedalījās arī Eiropas dienas svinībās Otavā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā