Latvijas vēstniecība Otavā ar latvisku cienastu piedalās starptautiskā kulinārijas vakarā

17.04.2019. 18:55

16. aprīlī Otavā norisinājās ikgadējais “Starptautiskās kulinārijas vakars”, ko rīko Kanādā akreditēto ārvalstu aizsardzības atašeju asociācija un tas ir veltīts kā novērtējums cilvēkiem bruņoto spēku dienestā. Latvijas dalību otro gadu organizēja Latvijas aizsardzības atašejs Kanādā pulkvedis Agris Ozoliņš ar vēstnieka Kārļa Eihenbauma, vēstniecības darbinieku un ģimenes locekļu aktīvu līdzdalību, kā arī Otavas latviešu sabiedrības pārstāvju atbalstu.

Latvijas piedāvātos gardumus ar prieku nobaudīja daudzi un tos īpaši uzslavēja pasākuma goda viesis Kanādas Bruņoto spēku komandiera vietnieks ģenerālleitnants Pols Viņņiks (Lietutenant-General Paul F. Wynnyk, CMM, MSM, CD) ar dzīvesbiedri Dr. Mariannu Hovelu (Dr. Mariann Howel).

Piedāvājot iepazīties ar savas valsts nacionālo virtuvi un kultūru, pasākumā piedalījās 20 valstis. Apmeklētājiem bija iespēja nogaršot Latvijas pelēkos zirņus ar speķi, Kurzemes sklandraušus, tradicionālo svētku kliņģeri, speķa pīrādziņus, Laimas šokolādes konfektes un Rīgas Melno balzamu.

Sarīkojumu apmeklēja vairāk nekā 400 viesu, to vidū Kanādas bruņoto spēku, Aizsardzības un Ārlietu ministriju, nevalstisko organizāciju pārstāvji un vēstniecību sadarbības partneri.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā