Latvijas vēstnieks Kanādā tiekas ar NATO kaujas grupas Latvijā pirmo komandieri

11.04.2019. 23:39

10. aprīlī Otavā Latvijas vēstnieks Kanādā Kārlis Eihenbaums un Latvijas aizsardzības atašejs pulkvedis Agris Ozoliņš tikās ar pirmo NATO kaujas grupas Latvijā komandieri pulkvedi Veidu Rutlandu (Colonel Wade Rutland, OMM, MSM, CD).

Pulkvedis V. Rutlands vadīja pirmo kanādiešu karaspēka kaujas grupas rotāciju Latvijā no 2017. gada jūnija. Latvija pulkvedi Rutlandu par sevišķiem militāriem nopelniem 2018. gadā ir apbalvojusi ar Viestura ordeni, kura devīze ir “Esiet stipri un cīnieties”. Pulkvedis Rutlands tagad ir Kanādas Trešās divīzijas štāba priekšnieks.

Kārlis Eihenbaums atklātā sarunā ar pulkvedi Rutlandu pārrunāja NATO karaspēka Latvijā pieredzi un nozīmīgumu, kā arī vēstnieks pateicās pulkvedim par dienestu, novēlēja sekmes un panākumus arī turpmāk. Pulkvedis Rutlands uzsvēra lielo nozīmi, ko dod šādas kopīgas misijas, kad “plecu pie pleca” tik daudzas tautas esam kopā par kopējām vērtībām un tiesībām.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā