Latvijas vēstniecība Norvēģijā par godu Latvijas valsts simtgadei rīko pieņemšanu Oslo rātsnamā

20.11.2018. 14:13
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

Latvijas vēstniecība Norvēģijā 2018. gada 20. novembrī Oslo pilsētas rātsnamā rīkoja svinīgu pieņemšanu par godu valsts simtgades svinībām, uz kuru bija aicinātas Norvēģijas amatpersonas, sadarbības partneri, latviešus diasporas pārstāvji un Latvijas draugi. Pieņemšanu ar runām atklāja Oslo pilsētas pašvaldības vadītāja Marianne Borgena (Marianne Borgen), Latvijas vēstniece Norvēģijā Judīte Dobele un Norvēģijas Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Auduns Halvorsens (Audun Halvorsen).

Latviešu koris Oslo “Laipa” atklāja pieņemšanu ar Latvijas un Norvēģijas himnu izpildījumu, kā arī izpildīja latviešu tautasdziesmas. Turpinājumā Latvijas simtgades pasākuma dalībniekus priecēja latviešu deju kolektīvs “Ziemeļmeita”, kā arī Islandes Lietuvas un Polijas kopienu mūziķi un dejotāji, kuru uzstāšanās bija draudzīgs sveiciens Latvijai nozīmīgajos svētkos. Pēc priekšnesumiem pasākuma apmeklētāji tika cienāti ar Latvijas gardumiem. kurus viesiem pasniedza uzņēmums “Vairāk saules”.

Pasākuma norises vietā bija izvietota Latvijas valsts simtgadei veltītā izstāde “Latvijas gadsimts”, kura ir veidota kā hronoloģisks stāsts par Latviju, tās vēsturi, kultūru un svarīgākajiem notikumiem.

Svētku pieņemšana bija viena no Latvijas valsts simtgades Latvijas Republikas Ārlietu ministrijaPubliskās diplomātijas programmas norisēm Norvēģijā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Norvēģijā 

Bygdøy Allé 76, PO Box 4027 AMB
0244 Oslo, Norvēģija
Tālrunis: +47 22 542 280
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr    twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā