Konsulārā informācija

03.07.2020. 16:36

Ņemot vērā pandēmiju ierobežojošos pasākumus un epidemioloģiskās drošības situāciju Krievijā, Latvijas vēstniecība Krievijā ierobežotā apmērā atsāk Latvijas valstspiederīgajiem sniegt konsulāros pakalpojumus. Konsulārie pakalpojumi tiek sniegti, izvērtējot katru gadījumu individuāli. Aicinām klientus pieteikties konsulāro pakalpojumu saņemšanai, rakstot uz vēstniecības e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Pieteikumā lūdzam norādīt vārdu, uzvārdu, nepieciešamā konsulārā pakalpojuma veidu un kontakttālruņa numuru.

Ņemot vērā pandēmiju ierobežojošos pasākumus un epidemioloģiskās drošības situāciju Krievijā, šobrīd plānveida apmeklētāju pieņemšana klātienē Latvijas vēstniecībā Krievijā netiek plānota līdz tālākam paziņojumam. Aicinām sekot līdzi informācijai vēstniecības mājaslapā vai facebook lapā par tālākām izmaiņām.

Pieteikumi uzturēšanās atļauju saņemšanai Latvijā netiks pieņemti. Vīzu pieteikumi tiks pieņemti tikai gadījumos, kas saistīti ar valsts interesēm vai humāniem iemesliem, tādiem kā:

  • kravu pārvadātāji un pasažieru pārvadātāji, tostarp jūrnieki;
  • Latvijas valstspiederīgo  ģimenes locekļi (neatkarīgi no pilsonības - laulātie, bērni līdz 21 gada vecumam un personas, kas atrodas aizbildnībā vai apgādībā);
  • personas, kuras ir saņēmušas pozitīvu lēmumu no PMLP par uzturēšanās atļaujas piešķiršanu vai reģistrāciju (izņemot studentus);
  • personas, kas ierodas Latvijā humānu apsvērumu dēļ (piemēram, bēres vai smaga radinieku slimība);
  • darbinieki un speciālisti, kuru ieceļošana Latvijā nepieciešama komersantu saistību izpildei un to apliecinājusi LIAA.

Iepriekšminētās personu kategorijas vīzu pieteikumus var iesniegt vīzu centrā  “Pony Express” Maskavā. Dokumentu pieņemšana vīzu centrā notiks tikai pēc iepriekšēja pieraksta (tel. 8 800 250 49 36).

Personas, kurām būs nepieciešams ieceļot Latvijā humānu apsvērumu dēļ, varēs dokumentus iesniegt arī vēstniecībā pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni (+7 495 232 97 43) vai rakstos uz e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Arī turpmāk tiek nodrošināta pārstāvniecības darba nepārtrauktība, kā arī iespēja sazināties ar vēstniecību pa telefonu, e-pastu vai pastu.

 

Informējam, ka no 2020. gada 1. marta D kategorijas vīzas pieteikuma anketu var iesniegt tikai vīzu centrā “Pony Express”.

Informējam, ka sākot ar 2020. gada 21. janvāri Latvijas Republikas vēstniecībā Krievijas Federācijā sniegtie konsulārie pakalpojumi (uzturēšanās atļauju jautājumi, personu apliecinošu dokumentu noformēšana, izziņu sagatavošana, pilsonības jautājumi, dokumentu izprasīšana u.c.) tiek sniegti tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Elektroniski pierakstīties pakalpojumu saņemšanai ir iespējams šeit.

Vīzu pieteikumu iesniegšana bez iepriekšēja pieraksta ir iespējama vīzu centrā ''Pony Express" 

 

KONSULĀRĀ NODAĻA
 
Adrese:
Čapligina iela 3, 115127 Maskava,Krievijas Federācija
Tālrunis:

+7 495 232 97 43  10:00-12:00 (Pēc Maskavas laika)

 

Fakss:
+7 495 232 97 40
E-pasts:
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Informācija pa tālruni +7 (495) 232 97 43

no 10.00 – 12.00 

KONSULĀRĀS NODAĻAS DARBA LAIKI 

 

 
 

Apmeklētāju pieņemšana

Darba laiks

 

Vīzu pieteikumu pieņemšana. Latvijas vēstniecības Konsulārajā nodaļā tiek pieņemti  vīzu pieteikumu anketas tikai no sekojošajām personu grupām.

 9:00 - 12:00

 

Uzturēšanās atļauju pieteikumu pieņemšana pēc iepriekšēja pieraksta

9:00 - 12:00

 

Apmeklētāju pieņemšana Latvijas valstspiederīgo jautājumos (personu apliecinošu dokumentu noformēšana, izziņu sagatavošana,pilsonības jautājumi, dokumentu izprasīšana u.c.) pēc iepriekšēja pieraksta

 9:00 - 12:00

 

Dokumentu izdošana

15:00-15:30

 

Latvijas vēstniecības Krievijā Konsulārās nodaļas Kanceleja Kaļiņingradā

Adrese:

F.Engelsa iela 52a, 236010, Kaļiningrada, Krievijas Federācija

Telefons:

+7 401 2 56 55 01 

Fakss:

+7 401 2 56 55 02

E-pasts:

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.