Maskavā notika Latvijas–Krievijas starpvaldību komisijas Ekonomiskās sadarbības darba grupas 10. sanāksme

25.10.2019. 12:25

25.oktobrī Maskavā notika Latvijas–Krievijas starpvaldību komisijas Ekonomiskās sadarbības darba grupas desmitā sanāksme.

2019. gada 25. oktobrī Latvijas vēstniecībā Krievijā tika organizēta tikšanās ar Latvijas–Krievijas starpvaldību komisijas Ekonomiskās sadarbības darba grupas vadītāju Induli Ābeli, kā arī Ekonomiskās sadarbības darba grupas desmitās sanāksmes dalībniekiem un ekspertiem no Latvijas Republikas Ārlietu, Ekonomikas, Satiksmes ministrijām,  kā arī Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūras, VID Muitas pārvaldes un Pārtikas un veterinārā dienesta.

Tikšanās laikā vēstnieks Māris Riekstiņš informēja par aktualitātēm Latvijas – Krievijas attiecībās, ieskaitot jautājumus saistībā ar Latvijas – Krievijas ekonomisko jautājumu būtiskākajiem aspektiem, kā arī par jautājumiem saistībā ar Latvijas – Krievijas starpvaldību komisijas darbību.

Latvijas – Krievijas starpvaldību komisijas Ekonomiskās sadarbības darba grupas desmitā sanāksme notiek š.g. 25. oktobrī Maskavā un sanāksmes ietvaros tika pārrunāti Latvijas–Krievijas ekonomiskās sadarbības aktuālie jautājumi dažādās jomās, kā enerģētika un starpvalstu pārrobežu frekvenču koordinācijas jautājumos, kā arī sadarbība tūrisma, veterinārās uzraudzības, muitas dienestu un uzņēmēju sadarbības jomā.

Komisija izveidota saskaņā ar 2006. gada 13. oktobrī Maskavā parakstīto Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības vienošanos par Latvijas–Krievijas starpvaldību komisijas izveidošanu ekonomiskās, zinātniski tehniskās, humanitārās un kultūras sadarbības jomās. Komisijas ietvaros darbojas Ekonomiskās, Humanitārās, Reģionālās sadarbības, kā arī Transporta darba grupas.

Starpvaldību komisijas iepriekšējā sēde notika Rīgā 2017. gada 14.-15.augustā un iepriekšējā Ekonomiskās sadarbības darba grupas sanāksme notika Maskavā 2017. gada 30. martā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Krievijā
Adrese: Čapligina iela 3, 105062 Maskava
Krievijas Federācija
Telefons: +7 495 232 97 60
Fakss: +7 495 232 97 50
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr 

 Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā