Vēstnieks M. Riekstiņš tiekas ar Latvijas VID Muitas pārvaldes vadību.

23.10.2019. 14:03
Vēstnieks M. Riekstiņš tiekas ar Latvijas VID Muitas pārvaldes vadību.

Šodien, 23. oktobrī, vēstnieks tikās ar Latvijas Republikas Valsts Ieņēmuma Dienesta Muitas pārvaldes direktoru Raimondu Zukuli un Muitas pārvaldes delegāciju.

Tikšanās laikā tika pārrunāti jautājumi saistībā ar aktualitātēm Muitas pārvaldes sadarbībā ar Krievijas Federācijas muitas dienestu, kā arī Muitas pārvaldes sniedza informācija par atsevišķiem problēmu jautājumiem.

Vēstnieks informēja par aktualitātēm Latvijas – Krievijas attiecībās, ieskaitot jautājumus saistībā ar Latvijas – Krievijas ekonomisko jautājumu būtiskākajiem aspektiem, kā arī par plānotajām aktivitātēm ekonomiskās sadarbības jomā.

Valsts Ieņēmumu Dienesta Muitas Pārvaldes delegācija piedalās Starptautiskajā Muitas Forumā, kurš notiek Maskavā no 24. – 25. oktobrim un šī vizītes laikā plānotas vairākas tikšanās ar Krievijas kolēģiem.

Kopumā sadarbības starp Latvijas Republikas Valsts Ieņēmuma Dienesta Muitas Pārvaldi un Krievijas muitas dienestu ir ļoti aktīva, kā arī saskares jomas ir tieši saistītas ar abu valstu interesēm veicot robežu kontroli šķērsojot Latvijas Republikas un Krievijas Federācijas robežu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Krievijā
Adrese: Čapligina iela 3, 105062 Maskava
Krievijas Federācija
Telefons: +7 495 232 97 60
Fakss: +7 495 232 97 50
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr 

 Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā