Vēstnieks U.Mikuts pārrunā divpusējās starpvalstu sadarbības perspektīvas ar Moldovas izglītības, kultūras un pētniecības ministru

29.10.2020. 15:37
Vēstnieks U.Mikuts pārrunā divpusējās starpvalstu sadarbības perspektīvas ar Moldovas izglītības, kultūras un pētniecības ministru

2020. gada 27. oktobrī Latvijas vēstnieks Moldovā Uldis Mikuts atkārtoti tikās ar Moldovas izglītības, kultūras un pētniecības ministru Igoru Šarovu  (Igor Șarov).

Turpinot septembrī notikušās tikšanās laikā iesākto dialogu, vēstnieks informēja ministru par Latvijas atvērtību sadarbībai labās prakses nodošanā attālinātās izglītības jomā, tostarp tehnoloģisko risinājumu pielietojumā. Vēstnieks iezīmēja pozitīvo dialogu ar Moldovas augstākajām mācību iestādēm, kā arī potenciālu Latvijas un Moldovas pētnieku sadarbībai. Abas amatpersonas pārrunāja abu valstu mācību iestāžu sadarbības iespējas, kā arī akadēmiskā mācību gada pirmo divu mēnešu izaicinājumus un rezultātus izglītības procesa nodrošināšanā klātienē gan Latvijā, gan Moldovā. Abpusēji tika apliecināta interese kopīgu projektu īstenošanā zinātnē, izglītībā un kultūrā, sīkāk pārrunājot perspektīvākās sadarbības jomas tuvākajai nākotnei.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Moldovā
Adrese: Mitropolit Gavriil Banulescu-Bodoni 27, Kišiņeva, MD2012, Moldova
Telefons: +373 22 025260
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: www.mfa.gov.lv/moldova

twr icon-facebook  icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā