Vēstnieks Uldis Mikuts pārrunā iespējas stiprināt Latvijas un Moldovas parlamentāro sadarbību

25.02.2020. 15:53

25. februārī vēstnieks Moldovā Uldis Mikuts tikās ar Moldovas parlamenta Ārlietu un Eiropas integrācijas komisijas vadītāju Violetu Ivanovu (Violeta Ivanov).

Sarunā puses pārrunāja Latvijas un Moldovas parlamentāro sadarbību, kā arī iespējas veicināt abu valstu parlamentu Ārlietu komisiju deputātu kontaktus. U.Mikuts apstiprināja Latvijas interesi starpparlamentārās dimensijas aktivizācijā, tostarp uzsverot Latvijas pieredzes nodošanas iespējas Moldovas likumdevējvaras institūcijām.

V.Ivanova pateicās vēstniekam par Latvijas sniegto atbalstu Moldovai tās eirointegrācijas ceļā. Deputāte pauda gandarījumu, ka Latvija jau ilgstoši pievērš uzmanību Moldovas stratēģiskās attīstības jautājumiem un sadarbībai ar Eiropas Savienību, un izteica vēlmi draudzīgās un konstruktīvās attiecības starp abām valstīm noturēt visaugstākajā līmenī.

Tikšanās laikā vēstnieks un Ārlietu un Eiropas integrācijas komisijas vadītāja apmainījās viedokļiem par Moldovas – ES Asociācijas līguma izpildes gaitu, turpmākajiem rīcības soļiem reformu ieviešanā, kā arī ģeopolitisko apsvērumu lomu Moldovas ārpolitiskajā dienaskārtībā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Moldovā
Adrese: Mitropolit Gavriil Banulescu-Bodoni 27, Kišiņeva, MD2012, Moldova
Telefons: +373 22 025260
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: www.mfa.gov.lv/moldova

twr icon-facebook  icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā