Latvijas vēstnieks tiekas ar jauno Moldovas parlamenta priekšsēdētāju

09.07.2019. 14:50

20. jūnijā Latvijas vēstnieks Moldovā Uldis Mikuts iepazīšanās vizītē tikās ar Moldovas parlamenta priekšsēdētāju Zinaīdu Grečāni (Zinaida Greceanîi), kuru parlaments šajā amatā ievēlēja 8.jūnijā.

Vēstnieks apsveica Z.Grečāni ar jauno amatu un izteica atzinību par parlamenta un jaunās valdības darba uzsākšanu pēc ilgām politiskām diskusijām kopš 24. februāra parlamenta vēlēšanām. Latvija ir ieinteresēta stiprināt sadarbību ar Moldovu parlamentārajā dimensijā. U.Mikuts informēja Z.Grečāni par Latvijas parlamentā izveidoto deputātu grupu sadarbības veicināšanai ar Moldovas parlamentu un aicināja izvērtēt sadarbības grupas ar Latviju izveidi jaunajā Moldovas parlamenta sasaukumā. Vēstnieks pauda apņēmību turpināt sniegt Latvijas atbalstu Moldovai tās eiropeiskās attīstības ceļā, kā arī veicināt abu valstu divpusējo attiecību attīstību.

Z.Grečanī izteica pateicību U.Mikutam par sniegto Latvijas atbalstu, norādot, ka parlaments un jaunā valdība ir atvērta divpusējo attiecību ar Latviju veicināšanai. Parlamenta priekšsēdētāja apliecināja, ka parlaments un jaunā valdība ir apņēmības pilni strādāt Moldovas iedzīvotāju labā un attīstīt līdzsvarotu ārpolitiku ar Moldovas starptautiskajiem sadarbības partneriem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Moldovā
Adrese: Mitropolit Gavriil Banulescu-Bodoni 27, Kišiņeva, MD2012, Moldova
Telefons: +373 22 025260
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: www.mfa.gov.lv/moldova

icon-facebook  icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā