“Publiskās diplomātijas atbalsts izstādei “Baltijas ceļš – akcija brīvības vārdā” Polijas Tautas piemiņas institūta izstāžu centrā Varšavā”


Norises vieta
Varšava, Polija
Norises laiks
20. jūlijs - 26. augusts

Turpinot atzīmēt Latvijas simtgadi un vēsturiskās akcijas Baltijas ceļš 30.gadskārtu, Latvijas vēstniecība Polijā sniedz atbalstu Latvijas Nacionālā arhīva izstādes “Baltijas ceļš – akcija brīvības vārdā” eksponēšanai Varšavā. Izstādi ir veidojis Latvijas Nacionālais arhīvs sadarbībā ar Lietuvas Centrālo valsts arhīvu un Igaunijas Nacionālo arhīvu. Projekta sadarbības partneris Polijā - Polijas Tautas piemiņas institūta izstāžu centrs Varšavā. Izstāde iepazīstina ar triju Baltijas valstu foto, video un dokumentālajiem materiāliem par nozīmīgu periodu Baltijas valstu vēsturē, kad valstu iedzīvotāji parādīja apbrīnojamu vienotību un ticību nevardarbīgo akciju spēkam, lai panāktu tautu neatkarību un brīvību. Izstādes eksponēšana Polijā ir īpaši nozīmīga, jo 1989.gads valsts vēsturē bija nozīmīgs ar “Solidaritātes” cīņu pret komunistisko režīmu.

21. augustā notiek Baltijas ceļa 30. gadadienai veltīts svinīgs pasākums, ko kopīgi organizēja Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vēstniecības Polijā, kā arī Latvijas Nacionālais arhīvs un Polijas Tautas piemiņas institūts

Kontaktinformācija
+48 22 617 11 05