Progress

19.02.2015. 15:37

Ārlietu ministrija 2009. gada decembrī ir pabeigusi projekta Nr. ĀRF/2008/2 "Konsulārās amatpersonas rokasgrāmatas aktualizācija, izveidojot to elektroniskā formā un padarot pieejamu on-line režīmā" īstenošanu iegūstot Latvijas konsulārā dienesta vajadzībām atbilstošu un funkcionālu Konsulārās amatpersonas rokasgrāmatu. Minētā rokasgrāmata ir izveidota kā datorprogramma un uzstādīta uz lokāla servera, tas nozīmē, ka rokasgrāmatu varēs izmantot tikai Ārlietu ministrijas centrālā aparāta un Latvijas Republikas diplomātisko un konsulāro pārstāvniecību darbinieki.

Konsulārās amatpersonas rokasgrāmata ļaus nodrošināt konsulārā dienesta darbiniekus ar vispusīgu, operatīvu un drošu pieeju visjaunākajiem tiesību instrumentiem un citai aktuālajai informācijai, lai nodrošinātu vienveidīgu vīzu izsniegšanas raksi visā Latvijas Republikas konsulārajā tīklā, to pakārtojot Šengenas acquis prasībām un pievēršot pastiprinātu uzmanību atsevišķu reģionu specifikai vīzu izsniegšanas jautājumos. Konsulārās amatpersonas rokasgrāmatas tehnisko un saturisko daļu uzturēšanu nodrošinās Ārlietu ministrija.

Rokasgrāmatas izstrādātājs: SIA "Business Development Solutions agency". Līguma summa: LVL 21 780.00.

Kontaktinformācija: PIRMĀ POLITISKĀ DIREKCIJA (ES JAUTĀJUMI)

EIROPAS SAVIENIBAS DEPARTAMENTS

 

EIROPAS SAVIENĪBAS KOORDINĀCIJAS DEPARTAMENTS

Tālrunis: 7016116

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Tālrunis: 7016393

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ES departamenta struktūra, funkcijas un darba organizācija ir aprakstītas ES departamenta reglamentā.

   

Uzdot jautājumu par Eiropas Savienību