Izziņas

02.11.2020. 22:54

Saskaņā ar Konsulārās palīdzības un konsulāro pakalpojumu likumu Latvijas Republikas vēstniecība Apvienotājā Karalistē (Londonā)  sniedz konsulāros pakalpojumus pasu, izziņu izprasīšanas, notariālo darbību un citos administratīvos jautājumos tikai personām, kuras norādījušas Latvijas Iedzīvotāju reģistrā, ka dzīvo Apvienotajā Karalistē.

Lai pa pastu saņemtu izziņu angļu valodā no Latvijas Iedzīvotāju reģistra (par ģimenes stāvokli, pases datiem, pilsonību u.c.), uz vēstniecības Konsulāro nodaļu pa pastu (adrese: Consulate of Latvia - The Grove House 248 A Marylebone Road, London, NW1 6JF, United Kingdom) jānosūta:

1.    pases kopija; 
(uz pases kopijas obligāti jāuzraksta:  „Es, vārds, uzvārds, piekrītu, ka manus datus izmantos izziņas no Iedzīvotāju reģistra izprasīšanas procesā”, un jāparakstās),

2.    pieprasījuma anketa;

3.    Postal Order Payable to the Embassy of Latvia par nepieciešamo summu (pasta čeks nopērkams jebkurā pasta nodaļā).  Izziņas sagatavošana 5 darba dienu laikā – 56 GBP*.

Lai pa pastu saņemtu izziņu angļu valodā no Latvijas Iedzīvotāju reģistra par Apvienotajā Karalistē norādīto dzīvesvietu, uz vēstniecības Konsulāro nodaļu pa pastu (adrese: Consulate of Latvia - The Grove House 248 A Marylebone Road, London, NW1 6JF, United Kingdom) jānosūta:

1.    pases kopija;
(uz pases kopijas obligāti jāuzraksta:  „Es, vārds, uzvārds, piekrītu, ka manus datus izmantos izziņas no Iedzīvotāju reģistra izprasīšanas procesā”, un jāparakstās),

2.    pieprasījuma anketa;

3.    Postal Order Payable to the Embassy of Latvia par nepieciešamo summu (pasta čeks nopērkams jebkurā pasta nodaļā).  Izziņas sagatavošana līdz 5 darba dienu laikā pēc nepieciešamās informācijas un samaksas – 54 GBP* saņemšanas.

Lai pa pastu saņemtu izziņu angļu valodā par personas (ne)sodāmību Latvijā no Sodu Reģistra,  uz vēstniecības Konsulāro nodaļu pa pastu (adrese: Consulate of Latvia - The Grove House 248 A Marylebone Road, London, NW1 6JF, United Kingdom) jānosūta:

1.    pases kopija;
(uz pases kopijas obligāti jāuzraksta:  „Es, vārds, uzvārds, piekrītu, ka manus datus izmantos dokumenta par (ne) sodāmību izprasīšanas procesā”, un jāparakstās),

2.    pieprasījuma anketa;  

3.    Postal Order Payable to the Embassy of Latvia par nepieciešamo summu (pasta čeks nopērkams jebkurā pasta nodaļā). Samaksa par izziņas angļu valodā izprasīšanu 5 darba dienu laikā - 60 GBP*.

Ja izziņa angļu valodā par personas (ne)sodāmību Latvijā no Sodu Reģistranepieciešama ASV vīzas noformēšanai, jāsazinās ar Konsulāro nodaļu pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Lai pa pastu saņemtu izziņu angļu valodā par vadītāja apliecību no CSDD Transportlīdzekļu reģistra, uz vēstniecības Konsulāro nodaļu pa pastu (adrese: Consulate of Latvia - The Grove House 248 A Marylebone Road, London, NW1 6JF, United Kingdom) jānosūta:

1.    pases kopija;
(uz pases kopijas obligāti jāuzraksta:  „Es, vārds, uzvārds, piekrītu, ka manus datus izmantos dokumenta izprasīšanas procesā”, un jāparakstās),

2.    pieprasījuma anketa;

3.    Postal Order Payable to the Embassy of Latvia par nepieciešamo summu (pasta čeks nopērkams jebkurā pasta nodaļā). Izziņas sagatavošana līdz 5 darba dienu laikā pēc nepieciešamās informācijas un samaksas - 51 GBP* saņemšanas.

Vēršam uzmanību, ka vēstniecības izsniegtās izziņas nav apliecināmas ar Apostille.

Izziņas ar ziņām no Iedzīvotāju reģistra un CSDD Transportlīdzekļu reģistra var arī pieprasīt e-pakalpojuma veidā ar portāla www.latvija.lv starpniecību. Detalizētu informāciju par e-pakalpojumu var lasīt šeit

 

 Katra ceturkšņa pirmajā datumā (1. janvārī, 1. aprīlī, 1. jūlijā un 1. oktobrī) tiek mainītas maksājamo nodevu likmes GBP saskaņā Eiropas Centrālās bankas ceturkšņa kursu. Lai saņemtu ar pasta čeku apmaksātu pakalpojumu ceturkšņa beigās, pilnam korekti noformētam dokumentu komplektam ir jābūt nosūtītam UN SAŅEMTAM vēstniecībā līdz ceturkšņa pēdējam datumam. Aicinām sūtīt dokumentus ar ierakstītu pastu, lai varētu pārliecināties par dokumentu piegādes datumu vēstniecībā.

2018 E dari digitali apmacibas