Konsulāro pakalpojumu saņemšanai no 2020. gada 20. janvāra var pierakstīties elektroniski

20.01.2020. 12:46
Konsulāro pakalpojumu saņemšanai no 2020. gada 20. janvāra var pierakstīties elektroniski

Lai pilnveidotu konsulāro pakalpojumu saņemšanu Latvijas vēstniecībā Apvienotajā Karalistē, 2020. gada 20. janvārī ir uzsākta elektroniskā pierakstīšanās pakalpojumu saņemšanai vietnē https://pieraksts.mfa.gov.lv/lielbritanija.

Pierakstīšanās tiešsaistē Latvijas vēstniecībā Apvienotajā Karalistē tiek uzsākta pakāpeniski, ar martu kā pirmos atverot pierakstus šādiem pakalpojumiem:

-          pases maiņa (beidzies/drīz beigsies derīguma termiņš),

-          pases/ID kartes pieteikšana zudušas/nozagtas gadījumā,

-          bērna pirmās pases/ID kartes pieteikšana (personas kods ir jau piešķirts).

Vienlaikus vēršam uzmanību uz to, ka citu pakalpojumu saņemšanai Apvienotajā Karalistē dzīvojošajiem Latvijas valstspiederīgajiem, pilsoņiem un nepilsoņiem, ar pārstāvniecību arī turpmāk jāsazinās rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., lai saņemtu individuāli pielāgotu informāciju par visiem attiecīgā pakalpojuma aspektiem.

Ja iepriekš par pieejamo laiku pakalpojumu saņemšanai bija telefoniski vai elektroniski jāsazinās ar pārstāvniecību, turpmāk pilsoņiem pašiem pārstāvniecības tīmekļa vietnē jāizvēlas nepieciešamais pakalpojums, ērtākais pieejamais datums un laiks pakalpojuma saņemšanai.

 


Konsulārā nodaļa
Adrese: Grove House, 248A Marylebone Road, London, NW1 6JF
Apvienotā Karaliste
Telefons: +44 (0) 20 772 59 212
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr