Vēstniecība Apvienotajā Karalistē aicina pieteikties diasporas atbalsta finansējumam projektu īstenošanai laika posmā no 2020. gada 1.maija līdz 31.augustam

20.01.2020. 18:00

Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē aicina latviešu diasporas organizācijas līdz 2020. gada 23. februāra dienas beigām pieteikties Ārlietu ministrijas diasporas atbalsta finansējumam pasākumiem un iniciatīvām, kuru realizācija paredzēta laika posmā no 2020. gada 1. maija līdz 31. augustam.

Ārlietu ministrijas Diasporas atbalsta projektu izvērtēšanas komisija par 2020. gada prioritātēm noteikusi projektus, kuri veicina:

o          diasporas pilsoniskās un politiskās iesaistes veicināšana;

o          diasporas pašorganizēšanās veicināšanas pasākumi, ar mērķi stiprināt nacionālo identitāti un piederības sajūtu Latvijai;

o          pasākumi bērnu un jauniešu  latviskās identitātes saglabāšanai;

o          pasākumi diasporas iesaistei Latvijas tautsaimniecības, valsts pārvaldes un zinātnes attīstīšanā.

Ņemot vērā Vēstniecības lomu pieteikumu izskatīšanā, aicinām iesūtīt aizpildītu projekta pieteikuma anketu ar precīzu projekta aprakstu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  līdz 2020. gada 23. februāra dienas beigām.

Projektu pieteikumu anketa un atskaišu veidlapas, ka arī informācija par projektu iesniegšanas kārtību un kritērijiem pieejama Ārlietu ministrijas mājaslapā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē
Adrese: 45 Nottingham Place, Londona, W1U 5LY
Apvienotā Karaliste
Telefons: +44 (0) 20 731 200 41
Fakss: 44 (0) 20 731 200 42
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā