Izstāde “Rīgas jūgendstils. Arhitektūra un māksla” Kingslinā

15.05.2019. 11:59

11.maijā Latvijas vēstniece Lielbritānijā Baiba Braže kopā ar Kingslinas (King’s Lynn) pilsētas mēru Niku Daubniju (Nick Daubney), atklāja ceļojošo izstādi “Rīgas jūgendstils. Arhitektūra un māksla”. Šī izstāde Kingslinas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem sniedz  iespēju iepazīt Rīgu un tās vēsturi un skaistumu.

Izstādi sagatavojis muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” un tā apskatāma Hanse House galerijā, kas ir vienīgais Hanzas savienības noliktavu ēkas komplekss Lielbritānijā, kas saglabājies savā krāšņumā līdz pat mūsdienām.

11. un 12.maijā Kingslinas pilsētā 11. reizi norisinājās Hanse Festivāls, kas svinēja pilsētas vēsturi, kultūru, brīnišķīgo arhitektūru un starptautiskās attiecības. Jaunā Hanzas pilsētu savienība tika dibināta 1980. gadā, lai stiprinātu tradīcijas un saglabātu to sākotnējo mērķi kā vārdā Hanzas savienība radās - veicinātu ekonomisko, sociālo un kultūras sadarbību Eiropā. Jaunajā Hanzas pilsētu savienībā ietilpst 182 pilsētas 16 valstīs un Latviju tajā pārstāv: Cēsis, Koknese, Kuldīga, Limbaži, Rīga, Straupe un Valmiera.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē
Adrese: 45 Nottingham Place, Londona, W1U 5LY
Apvienotā Karaliste
Telefons: +44 (0) 20 731 200 41
Fakss: 44 (0) 20 731 200 42
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā