Latvijas vēstnieks Kazahstānā Jurijs Pogrebņaks ierodas atvadu vizītē pie Kazahstānas ārlietu ministra Muhtara Tileuberdi

20.07.2020. 14:34

Šā gada 20. jūlijā Latvijas vēstnieks Kazahstānā Jurijs Pogrebņaks ieradās atvadu vizītē pie Kazahstānas Republikas ārlietu ministra Muhtara Tileuberdi sakarā ar kadences noslēgumu.

Vēstnieks noslēdzot savu misiju pateicās par sadarbību un atbalstu savas kadences laikā un uzsvēra, ka nepieciešams turpināt veiksmīgo sadarbību ekonomisko sakaru veicināšanā, transporta jomā, izglītībā un kultūrā, kā arī turpināt darbu pie savstarpējo vizīšu apmaiņas. J.Pogrebņaks īpaši atzīmēja Latvijas dalību EXPO-2017, pilnvērtīgas Kazahstānas vēstniecības Latvijā atvēršanu 2019.gadā, kā arī Latvijas darbību ES-Kazahstānas attiecību stiprināšana (ES prezidentūra, ES programmas BOMCA vadība reģionā).

Ministrs pateicās vēstniekam Jurijam Pogrebņakam par paveikto darbu, stiprinot Latvijas un Kazahstānas attiecības. Tikšanās laikā puses augsti novērtēja aktīvo sadarbību un izcilās divpusējās attiecības. Tikšanās noslēgumā vēstniekam tika pasniegts atzinības raksts par divpusējo attiecību stiprināšanu.

Informācijai:

Vēstnieks Jurijs Pogrebņaks pasniedza akreditācijas vēstuli Kazahstānas Republikas prezidentam Nursultanam Nazarbajevam 2015. gada 14. oktobrī un ir visilgāk kalpojušais Latvijas vēstnieks Kazahstānā

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kazahstānā
"Kaskad" biznesa centrs 
Kabanbai batira avenue 6/1, office No. 122,
Nursultana, 010000, Kazakstāna
Tālrunis: +7 7172 92 53 16
Fakss: +7 7172 92 53 19
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā