Nursultanā informē par augstākās izglītības iegūšanas iespējām Latvijā

30.09.2019. 07:37

2019. gada 28. septembrī Kazahstānas galvaspilsētā Nursultanā notika ikgadējā izglītības izstāde Begin Edu, kuras laikā Latvijas vēstniecības darbinieki informēja par augstākās izglītības iespējām Latvijā.

Izstādē piedalījās vairāk kā 60 augstākās izglītības iestādes no visas pasaules. Latvijas vēstniecība izstādē popularizēja  Latvijas universitāšu konsorciju platformu Study in Latvia un Kazahstānas interesentus informēja par studiju iespējām Latvijā. Latvijas vēstniecības otrais sekretārs Renārs Vilde uzstājās ar prezentāciju par Šengenas vīzu un uzturēšanās atļauju noformēšanas un iegūšanas kārtību.  Tāpat ar atsevišķu stendu  izstādes dalībnieku skaitā bija Rīgas Tehniskā universitāte, Biznesa augstskola “Turība” un Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA.

Apmeklētāji īpaši interesējās par augstākās izglītības izmaksām, stipendijām un grantu programmām Latvijā. No studiju programmām īpaša interese bija par Informāciju tehnoloģiju, finanšu un mārketinga programmām, kā arī medicīnu un tehniskajām specialitātēm.

Interese par izglītības iespējām ārzemēs Kazahstānā kļūst arvien populārāka, par ko liecināja arī Nursultanas  izstādes kuplais apmeklētāju skaits – ap 3000 interesentu. Izstāde notika arī Kazahstānas lielākajā pilsētā Almati, kur tāpat piedalījās Latvijas augstskolu pārstāvji.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kazahstānā
"Kaskad" biznesa centrs 
Kabanbai batira avenue 6/1, office No. 122,
Nursultana, 010000, Kazakstāna
Tālrunis: +7 7172 92 53 16
Fakss: +7 7172 92 53 19
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā