Latvija piedalās lielākajā tūrisma izstādē Āzijā

23.09.2018. 13:03

2018. gada 21.-23. septembrī Tokijā norisinājās gadskārtējais Pasaules tūrisma kongress un izstāde "Tourism Expo Japan 2018", kurā Latvija, Lietuva un Igaunija piedalījās ar kopīgu Baltijas valstu stendu.

21. septembrī stendu atklāja Latvijas Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Ēriks Eglītis, kurš bija ieradies Japānā darba vizītē, un vēstniece Dace Treija-Masī. Darba vizītes ietvaros valsts sekretārs piedalījās Pasaules Tūrisma organizācijas rīkotā augsta līmeņa apaļā galda diskusijā par ilgtspējīga tūrisma attīstības tendencēm pasaulē, kā arī tikās ar Japānas lielāko tūrisma kompāniju pārstāvjiem.

Latvijas dalību izstādē nodrošināja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Tūrisma departaments un LIAA pārstāvniecība Japānā sadarbībā ar tūrisma kompānijām “Lauku ceļotājs”, “Baltic Travel Group”, “Impro Ceļojumi”, “Estravel Latvia” un Latvijas vēstniecību.

Apmeklētāji tika informēti par daudzveidīgajām tūrisma iespējām ne tikai galvaspilsētā Rīgā, bet arī ārpus tās, aicinot iepazīt Latvijas dabu, ekoloģisko virtuvi un dažādus atpūtas piedāvājumus. Interesenti tika iepazīstināti ar latviešu folkloras tradīcijām, tautastērpiem, kokles spēli, kā arī cienāti ar Latvijas gardumiem.

Tourism Expo Japan” ir lielākais tūrisma industrijai veltītais pasākums Āzijas reģionā, kas ik gadu piesaista ievērojamu skaitu ārvalstu tūrisma nozares profesionāļu. Pasākumu rīko Japānas Tūrisma aģentūru asociācija (JATA), un tas norisinās lielākajā Japānas izstāžu kompleksā “Tokyo Big Sight”. Pēc JATA sniegtās informācijas šogad izstādē piedalījušies vairāk nekā 1300 uzņēmumu pārstāvji no 130 pasaules valstīm, un izstādi apmeklējuši vairāk nekā 190 000 interesentu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā