Jaunā mācību gada sākumā Fudži vidusskolēni ar interesi iepazīst Latviju

03.09.2018. 11:54

2018. gada 3. septembrī, iesākot jauno mācību gadu, Latvijas vēstniecībā Japānā viesojās vidusskolēnu grupa no Fudži pilsētas. Vēstniece Dace Treija-Masī iepazīstināja jauniešus ar vēstniecības galvenajiem uzdevumiem, Latvijas un Japānas divpusējām attiecībām, kā arī Latvijas sasniegumiem dažādās jomās, tai skaitā zinātnē, kultūrā un sportā.

Skolēniem tika izklāstīti Latvijas vēstures galvenie posmi, sākot no agrīnajiem viduslaikiem līdz mūsdienām, kas jauniešus ļoti ieinteresēja. Tāpat skolēni tika iepazīstināti ar latviešu valodu un bagātajām latviešu folkloras tradīcijām, paražām un ticējumiem. Jauniešus īpaši saistīja unikālā Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku tradīcija, dažādie tautastērpi, kuru aksesuāri un adījumi tika demonstrēti vēstniecībā, kā arī fotogrāfijas un video par Latvijas dabu.

Fudži skolēnu vizīte Latvijas vēstniecībā ir kļuvusi par nu jau ikgadēju tradīciju. Vēstniece pateicās skolēniem par vēstniecības apmeklējumu un aicināja jauniešus apciemot Latviju, kā arī pieteikties Latvijas skolu un augstskolu piedāvātajās apmaiņas programmās.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā