Japānas - Latvijas biedrība Kansai reģionā izvērtē padarīto Latvijas simtgadē

30.08.2018. 08:15

2018. gada 29. augustā Japānas otrā lielākajā pilsētā Osakā notika Latvijas un Kansai reģiona sadarbības biedrības ikgadējā sēde. Tās laikā tika izvērtēts biedrības paveiktais aizvadītā gada laikā, kā arī plānotās aktivitātes Latvijas un Japānas sadarbības stiprināšanā izglītības, kultūras, ekonomikas un tūrisma jomās.

Biedrības pārskata sanāksmē Latvijas vēstniece Japānā Dace Treija-Masī iepazīstināja klātesošos ar izstādi par vēsturi “Latvijas gadsimts”, kā arī aktuālajām norisēm valstī.

Japānas - Latvijas biedrība ar aptuveni 200 biedriem un Latvijas goda konsulāts Kansai reģionā darbojas jau desmit gadus. Biedrība un goda konsuls Tamio Išibaši (Tamio Ishibashi) regulāri organizē pasākumus ar mērķi iepazīstināt reģiona amatpersonas, uzņēmējus un medijus ar Latviju. Osakā darbojas Latvijas kompānijas „Stenders” veikals, kā arī uzņēmuma AS „Latvijas Finieris” meitasuzņēmums “Riga Wood Japan”. Tāpat tiek veicinātas skolēnu un studentu apmaiņas programmas. Pašlaik trīs studenti no Latvijas studē Japānā ar biedrības atbalstu.

Atzīmējot  Japānas - Latvijas biedrības un Latvijas goda konsula Kansai reģionā paveikto, vēstniece uzsvēra, ka “atbalstot izglītības projektus un studentu apmaiņu, biedrība un goda konsuls darbojas ar skatu uz nākotni un veic nozīmīgu investīciju abu valstu attiecību stiprināšanā”.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā