Latvijas vēstniecība Japānā atbalsta pasākumu māksliniekiem ar īpašām vajadzībām

27.08.2018. 13:30

2018. gada 27. augustā Latvijas vēstniecība Japānā kopā ar ievērojamiem Japānas kultūras aprindu pārstāvjiem un citu valstu vēstniecībām piedalījās Paralym Art World Cup 2018  apbalvošanas ceremonijā Tokijā. Paralym Art World Cup ir nevalstiska iniciatīva, kas izveidota ar mērķi pievērst uzmanību talantīgiem māksliniekiem ar īpašām vajadzībām no visas pasaules. Iniciatīva guvusi sevišķi lielu ievērību un atbalstu, tuvojoties Tokijas Olimpiskajām un Paraolimpiskajām spēlēm 2020. gadā.

Šī gada pasākuma tēma bija “Festivāls”, un darbus konkursam bija iesūtījuši mākslinieki no dažādām valstīm. Latvijas vēstniecība kā savu favorītu izraudzījās japāņu mākslinieces Manas darbu.

Paralym Art World Cup galveno balvu ieguva māksliniece no Singapūras Fema Vonga Lī Tinga (Fem Wong Li Ting) par darbu “Uguņošana”.

Kopā ar Latvijas vēstniecību pasākumu atbalstīja un māksliniekus apbalvoja Argentīnas, Beļģijas, Čīles, Itālijas, Jamaikas, Kolumbijas, Lietuvas, Maķedonijas, Panamas, Spānijas un Ukrainas vēstniecības, kā arī piedalījās vairāk nekā četrdesmit citu valstu pārstāvji.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā