Latvija piedalās “Pasaules dārzu izstādē” Tokijā

03.05.2018. 03:51

Š.g. 2.-6. maijā norisinās ikgadējā “Pasaules dārzu izstāde” (Annual World Gardening Fair) vienā no senākajām un tradīcijām bagātākajām Tokijas viesnīcām – Hotel Okura, kurā  šogad kā viena no 10 dalībniecēm  piedalījās arī Latvija ar dārza kompozīciju “Jāņu nakts burvība”. Pasākumu atklāja Viņas Imperiālā augstība, princese Takamado.

Par Latvijas dārza tematiku tika izvēlēti Līgo svētki un Jāņu svinēšanas tradīcijas. Ar Japānā augošajiem ziediem un augiem Tokijas labākie dārza dizaineri radīja latviešu dārza un lauku ainavas kompozīciju.

Vienlaikus, viesnīcas viesiem un apmeklētājiem tika sniegta iespēja iepazīties ar latviešu kultūras tradīcijām un kokles spēli, kā arī pusdienās nobaudīt latviešu ēdienus un iegādāties Latvijas preču veikala Riga Collection piedāvātos Latvijā ražotos amatnieku izstrādājumus un saldumus. Savukārt 6. maijā visi interesenti varēs apgūt puzuru gatavošanas prasmes.

„Pasaules dārzu izstāde” tiek organizēta jau 18. gadu pēc kārtas, un tā patronese ir Viņas Imperiālā augstība, princese Takamado. Šogad pasākumā piedalījās Amerikas Savienoto Valstu, Austrālijas, Bulgārijas, Itālijas, Latvijas, Meksikas, Moldovas, Panamas, Tunisijas un Vācijas vēstniecības Tokijā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā