Latvijas vēstniecībā Japānā notiek tūrisma seminārs

15.03.2018. 12:20

2018. gada 15. martā Latvijas vēstniecībā Japānā sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecību Japānā, LIAA Tūrisma attīstības departamenta sadarbības partneri Japānā un uzņēmumu "Foresight Marketing" notika Latvijai veltīts seminārs, kurā piedalījās 50 vadošo Japānas tūrisma operatoru pārstāvji.

Semināra atklāšanā dalībniekus uzrunāja Latvijas vēstniece Japānā Dace Treija-Masī, īsumā iepazīstinot klātesošos ar Latvijas vēsturi un kultūru. Savā stāstījumā vēstniece īpaši atzīmēja daudzos Latvijas Simtgades svinībām veltītos pasākumus, kuri sniegs lieliskas iespējas iepazīties ar Latvijas unikālo kultūras mantojumu. Debatēs tika atzīmēts, ka Latvija tiek uzskatīta par drošu, vēsturiski bagātu un reizē modernu tūrisma galamērķi, kurā ir iespējams iepazīties ar bagātu kultūras dzīvi, izbaudīt skaistu dabu un veselīgu pārtiku.

Semināra dalībniekiem tika sniegta plaša informācija par dažādu ceļojumu maršrutu organizēšanas iespējām Latvijā, īpašu uzmanību pievēršot Latvijas neatkarības pasludināšanas 100. gadadienai veltītajiem kultūras pasākumiem.

Tūrisma nozare ir viena no perspektīvākajām Latvijas un Japānas sadarbības jomām, ko aktīvi atbalsta arī Latvijas vēstniecība Japānā. Japāņu tūristu skaits, kas izvēlas apmeklēt Latviju, stabili pieaug un 2017. gadā Latviju apmeklēja jau 24 576  japāņu tūristi.

Latvijas vēstniecība Japānā kopā ar LIAA pārstāvniecību Japānā un LIAA Tūrisma attīstības departamenta sadarbības partneri Japānā, regulāri rīko tūrismam veltītus seminārus vēstniecībā, ka arī katru gadu piedalās JATA (Japan Association of Travel agents) pasaules tūrisma kongresā un tūrisma izstādē, kas ir svarīgākais Japānas tūrisma nozares gada notikums, tādā veidā sniedzot lielisku iespēju piesaistīt Japānas tūristus Latvijai.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā