Latvijas vēstniecībā Japānā notiek kopīgs Latvijas, Igaunijas un Somijas tūrisma seminārs

22.11.2017. 13:29

22.novembrī, Latvijas vēstniecībā Japānā notika lauku tūrismam veltīts seminārs, kurā piedalījās vairāk nekā 40 vadošie Japānas tūrisma operatoru pārstāvji. Pasākums tika organizēts sadarbībā ar Latvijas Lauku tūrisma asociāciju, LIAA Tūrisma attīstības departamenta sadarbības partneri Japānā, uzņēmumu Foresight Marketing, Igaunijas un Dienvidsomijas lauku tūrisma organizācijām.  

Semināra dalībniekiem tika sniegta plaša informācija par dažādu lauku ceļojumu maršrutu organizēšanas iespējām, muižu un piļu apmeklēšanu reģionos, aktīvās atpūtas un dažādu citu ceļojumu maršrutu organizēšanas iespējām, un dalību dažādās amatniecības meistarklasēs Latvijā, Igaunijā un Dienvidsomijā, īpašu uzmanību pievēršot lauku tūrisma vietu sasniedzamībai.  

Pasākums tika rīkots ar Eiropas Savienības Centrālbaltijas programmas projekta CAITO atbalstu. Šāds pasākums, kurā Latvija, Igaunija un Dienvidsomija tika prezentētas kā vienots lauku tūrisma reģions, Japānā notika pirmo reizi.

Tūrisma nozare ir viena no perspektīvākajām Latvijas un Japānas sadarbības jomām, ko aktīvi atbalsta arī Latvijas vēstniecība Japānā. Japāņu tūristu skaits, kas izvēlas apmeklēt Latviju, stabili pieaug un 2016.gadā Latviju apmeklēja  jau 23 191  japāņu tūristi.

Latvijas vēstniecība Japānā kopā ar LIAA pārstāvniecību Japānā un LIAA Tūrisma attīstības departamenta sadarbības partneri Japānā, regulāri rīko tūrismam veltītus seminārus vēstniecībā, ka arī katru gadu piedalās JATA (Japan Association of Travel agents) pasaules tūrisma kongresā un tūrisma izstādē, kas ir svarīgākais Japānas tūrisma nozares gada notikums, tādā veidā sniedzot lielisku iespēju piesaistīt Japānas tūristus Latvijai.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā