Baltijas valstu tūrisma aģentūras saņem Japānas Tūrisma aģentūru asociācijas atzinību

22.09.2017. 11:40

Šī gada 21.-24. septembrī Tokijā norisinās gadskārtējais Japānas Tūrisma aģentūru asociācijas organizētais pasaules tūrisma kongress un tūrisma izstāde (JATA Tourism Expo Japan 2017), kurā Latvija, Lietuva un Igaunija piedalās ar kopīgu Baltijas valstu stendu. Latvijas dalību izstādē nodrošināja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Japānā, kā arī tūrisma kompānijām  Baltic Travel Group, Latvia Tours Con-ex, Estravel Latvia, Latvijas Lauku tūrisma asociāciju Lauku ceļotājs.

 Šogad izstādes organizatori īpaši izceļ Baltijas valstis kā augošu, interesantu un daudzveidīgu tūrisma galamērķi. Tāpat šogad Baltijas valstu tūrisma aģentūras saņēma JATA atzinību par veiksmīgu sadarbību kopīgi reklamējot Baltijas tūrisma piedāvājumus Japānas tirgū. 

Izstādes laikā Latvijas stendā apmeklētājus priecē koklētāja un seno rokdarbu pratēja Ieva Kalniņa, kā arī apmeklētāji var iepazīties ar latviešu etnogrāfisko rotu izgatavošanu, ko prezentē zīmols Baltu Rotas (Vitauts un Inita Straupes).

Š.g. 22. septembrī, izstādes ietvaros tika organizēti kopīgi Baltijas valstu semināri tūrisma operatoriem un masu mediju pārstāvjiem par janiem tūrisma produktiem.  Dienas laikā Baltijas stendu apmeklēja vairāki tūrisma industrijas profesionāļi, mediju pārstāvji, vairākas TV kompānijas nofilmēja speciālas intervijas.

 JATA Pasaules tūrisma kongress un izstāde ir lielākais tūrismam veltītais pasākums Āzijas reģionā un ik gadus pulcē plašu pārstāvību no lielākās daļas pasaules valstu, lai iegūtu jaunus partnerus starp japāņu tūrisma kompānijām un uzrunātu un informētu potenciālos japāņu tūristus.

 Tūrisma izstādē piedalās visu pasaules reģionu valstu un Japānas prefektūru un pilsētu tūrisma attīstības aģentūras, tūroperatori, viesnīcu un aviokompāniju pārstāvji, kā arī Japānas tūrisma kompānijas. Laikā no 23.-24.septembrim, izstāde būs atvērta visiem interesentiem. Izstāde notiek lielākajā Japānas izstāžu kompleksā Tokyo Big Sight.

 Japāņi ir vieni no visvairāk ceļojošajām tautām pasaulē, tāpēc ir ļoti svarīgi aktīvi darboties, lai piesaistītu japāņu tūristus Latvijai. 2016.gadā Latviju apmeklēja gandrīz 22 000 japāņu tūristu.

 Šogad izstādē piedalās nozares pārstāvji  no visām 47 Japānas prefektūrām un  130 pasaules valstīm.  Tiek prognozēts, ka izstādi šogad apmeklēs vairāk kā 140 000 tūrisma nozares profesionāļu un interesentu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā