Japānā aizvadīts tūrismam veltīts pasākumu kopums Baltic Road Show

14.07.2017. 12:11

Š.g. 11.-13. jūlijā, Japānas trīs lielākajās pilsētās - Fukuokā, Osakā un Tokijā norisinājās tūrismam veltīts pasākumu kopums Baltic Road Show.  Pasākums norisinājās jau trešo gadu pēc kārtas un tajā tika prezentētas tūrisma iespējas Baltijas valstīs. Pasākums tika organizēts sadarbībā ar LIAA Tūrisma attīstības departamentu, LIAA Pārstāvniecību Japānā, Latvijas Lauku tūrisma asociāciju un LIAA Tūrisma attīstības departamenta sadarbības partneri Japānā, uzņēmumu Foresight Marketing, Enterprise Estonia, Lietuvas valsts tūrisma aģentūru un lidsabiedrību Finnair.

Pasākuma ietvaros katrā pilsētā tika organizēti semināri japāņu tūrisma operatoriem un masu mediju pārstāvjiem, kuros tika sniegta plaša informācija par jaunākajiem tūrisma produktiem, piemēram, dalību amatniecības meistarklasēs, muižu un piļu apmeklēšanu reģionos, aktīvās atpūtas un dažādu citu ceļojumu maršrutu organizēšanas iespējām katrā no Baltijas valstīm. Kopumā Baltic Road Show pasākumos piedalījās vairāk nekā 200 nozares uzņēmumu un masu mediju pārstāvji.

Tūrisma nozare ir viena no perspektīvākajām Latvijas un Japānas sadarbības jomām, ko aktīvi atbalsta arī Latvijas vēstniecība Japānā. Japāņu tūristu skaits, kas izvēlas apmeklēt Latviju, stabili pieaug un 2016.gadā Latviju apmeklēja  jau 23 191  japāņu tūristi.

Latvijas vēstniecība Japānā kopā ar LIAA pārstāvniecību Japānā un LIAA Tūrisma attīstības departamenta sadarbības partneri Japānā, regulāri rīko tūrismam veltītus seminārus vēstniecībā, ka arī katru gadu piedalās JATA (Japan Association of Travel agents) pasaules tūrisma kongresā un tūrisma izstādē, kas ir svarīgākais Japānas tūrisma nozares gada notikums, tādā veidā sniedzot lielisku iespēju piesaistīt Japānas tūristus Latvijai.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā