Eiropas filmu dienu ietvaros Japānā tiek demonstrēta režisora Māra Martinsona veidotā filma “Oki - okeāna vidū”

21.06.2017. 12:27

Š.g. 22. jūnijā, Eiropas filmu dienu ietvaros, Tokijā īpašā seansā tiks demonstrēta režisora Māra Martinsona veidotā filma „Oki- okeāna vidū”, kurā vienu no galvenajām lomām atveido arī slavenā japāņu aktrise Kaori Momoi (Kaori Momoi). Pēc filmas demonstrēšanas notiks režisora Māra Martinsona un aktrises Kaori Momoi  tikšanās ar skatītājiem.

Šogad Eiropas filmu dienu apmeklētājiem tika sniegtas iespējas iepazīties arī ar latviešu animācijas filmu izlasi bērniem, kurā tika iekļautas tādas filmas kā J.Cimermaņa “Tīģeris”, K.Vītola “Mīnotaurs”, D.Rīdūzes “Ruksīša ceļojums”, E.Lāča “Jaunā suga”, N.Skapāna “Burvīgā diena”, “Puslācis” un “Raganas poga”.

Eiropas filmu dienas Japānā tiek organizētas katru gadu jau kopš 2003.gada. Šogad tās norisinās no 26.maija līdz - 22.jūnijam Tokijā un no 3. līdz 25. jūnijam Kioto. Latvija Eiropas filmu dienās Japānā piedalās jau vienpadsmito reizi.

Eiropas filmu dienu Japānā programma ir skatāma šeit: http://eufilmdays.jp/en/schedule/.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā