Latvijas vēstniecībā Japānā notiek grāmatas „100 apburoši stāsti par Latviju” prezentācija

19.01.2017. 15:16

Š.g. 19.janvārī Latvijas vēstniecībā Japānā notika Megumi Uemiči (Megumi Uemichi) un Takao Mijakes (Takao Miyake) grāmatas “100 apburoši stāsti par Latviju” (ラトビアの魅力100 ) prezentācijas pasākums, uz kuru tika aicināti masu mediju un tūrisma nozares pārstāvji. Grāmatas nosaukums angļu valodā ir “Latvia! Trivia!” un tās galvenais redaktors ir japāņu mākslinieks Takahiro Nišida (Takahiro Nishida).

Ceļveža tipa grāmatā ir aprakstītas Latvijai raksturīgās tautas tradīcijas un svētki, daudzveidīgie amatniecības un lietišķās mākslas izstrādājumi, kultūras objekti un tradicionālie ēdieni. Grāmatā ir pievērsta uzmanība tūristiem mazāk zināmajām, bet pēc japāņu domām, skaistākajām un interesantākajām vietām Latvijā.

Grāmatu „100 apburoši stāsti par  Latviju” ir laidusi klajā izdevniecība “Raichosha” un pārdošanā Japānas grāmatnīcās tā nonāks š.g. 26.janvārī.

Grāmata būs krāsains un interesants informācijas avots visiem interesentiem, kā arī lielisks padomdevējs japāņu tūristiem, kuri plāno apmeklēt Latviju.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā