Tokijā tiek svinēta Latvijas Republikas proklamēšanas 98.gadadiena

17.11.2016. 15:44

Š.g.17. novembrī, Latvijas vēstnieks Japānā Normans Penke vēstniecības telpās rīkoja pieņemšanu par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai. Vēstnieks savā uzrunā akcentēja 1918.gada 18.novembra nozīmīgumu Latvijas kā neatkarīgas un demokrātiskas valsts veidošanās gaitā. Tāpat vēstnieks uzsvēra Japānas valsts ieguldījumu Latvijas Republikas neatkarības atzīšanā, jo Japāna bija viena no pirmajām valstīm, kas atzina Latvijas Republikas neatkarību 1919.gadā.

Pieņemšanu apmeklēja lūgtie viesi no Japānas-Latvijas Mūzikas asociācijas un Latvijas - Kansai draudzības biedrības, Japānas valdības, parlamenta un valsts iestādēm, Japānā akreditētā diplomātiskā korpusa, kā arī politisko, kultūras, ekonomikas un sabiedriskajām aprindām un Japānā dzīvojošie Latvijas diasporas pārstāvji.

Pasākuma laikā vēstniecības viesiem bija iespēja nobaudīt Latvijas ražotāju produktus, tai skaitā “Lāču” rupjmaizi un augļu maizi, SIA „Sierštelles” un Z/S “Vecsiljāņi” ražoto sieru, SIA “Gamma-A” šprotes, kā arī Rīgas melno balzamu un SIA Rāmkalni produkciju. Speciāli pieņemšanai bija pagatavoti arī Z/S “Zutiņi” pelēkie zirņi un Z/S “Eicēni” griķi.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā