11.novembrī Tokijā notiek informatīvais pasākums par Latviju

11.11.2016. 11:59

11. novembrī, Patriotisma nedēļas ietvaros, Latvijas vēstniecībā Japānā, sadarbībā ar Japānas Nacionālās televīzijas NHK Kultūras klubu, tika organizēts informatīvs pasākums par Latviju. Šajā Latvijai tik zīmīgajā dienā,  vēstnieks Normans Penke  iepazīstināja pasākuma dalībniekus ar Latvijas kultūras un vēstures mantojumu, un īpaši uzsvēra 11. novembra būtisko nozīmi Latvijas valstiskuma stiprināšanā.

Vienlaikus vēstnieks informēja par  populārākajiem ceļojumu maršrutiem Latvijā, kā arī aicināja viesus apmeklēt Latviju, it īpaši 2018. gadā,  kad tiek plānots atzīmēt Latvijas valsts simtgadi un arī notiks XXVI Vispārējie Dziesmu un XVI Deju svētki.

Pasākuma dalībnieki izrādīja lielu interesi par Latvijas vēstures līkločiem un latviešu valodu. Īpašu klausītāju uzmanību piesaistīja fakti par kopīgajām iezīmēm Latvijas un Japānas kultūras mantojumā un tautas tradīcijās.

Tāpat viesi tika aicināti nobaudīt Latvijā ražotos pārtikas produktus – Vecsiljāņu un Sierštelles sierus, Lāču maizi, Gamma-A šprotes, maiznīcas Flora un Pure Chocolate saldumus, Rāmkalnu sukādes, Melno balzamu, kā arī vecmāmiņas zāļu tējas maisījumu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā