Tokijā notiek Eiropas tūrisma seminārs

19.10.2016. 12:58

18.oktobrī, Eiropas Komisijas pārstāvniecības telpās Tokijā notika Eiropas  tūrisma seminārs un kontaktbirža, kurā Latviju pārstāvēja LIAA pārstāvniecība Japānā sadarbībā ar LIAA Tūrisma departamenta pārstāvi Japānā un Latvijas vēstniecība Japānā. Uz šo pasākumu tika aicināti Japānas vadošo masu mediju pārstāvji.

Seminārā piedalījās vairāk nekā 70 par tūrismu rakstošie žurnālisti, kuriem tika sniegta plaša informācija par dažādu ceļojumu maršrutu organizēšanas iespējām.

Īpašu interesi par Latviju izrādīja žurnālisti no izdevumiem, kuri popularizē ekskluzīvus ceļojumu maršrutus. Vienlaikus lielu interesi piesaistīja arī tādi ceļojumu piedāvājumi, kas tuvāk iepazīstina ar Latvijas dizaina un amatniecības izstrādājumiem, kā arī sniedz iespējas pašiem ceļotājiem izmēģināt kādus no senajiem amatiem.

Tāpat semināra dalībniekiem tika piedāvāts nobaudīt Latvijā ražotos saldumus, sieru un maizi.  

Tūrisma nozare ir viena no perspektīvākajām Latvijas un Japānas sadarbības jomām, ko aktīvi atbalsta arī Latvijas vēstniecība Japānā. Lai arī Latvija japāņu tūristiem ir salīdzinoši jauns tūrisma galamērķis, tūristu skaits, kas izvēlas apmeklēt Latviju, stabili pieaug. 2015. gadā Latviju apmeklēja 21 575 japāņu tūristi, kas ir par 38.2% vairāk nekā 2014.g.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā