Latvijas vēstnieks Japānā aicina japāņu tūristus iepazīt Latviju

16.09.2016. 12:22

14. septembrī Latvijas vēstniecībā Japānā, sadarbībā ar tūrisma operatora Kinki Nippon Tourist meitas uzņēmumu Club Tourism International, tika organizēts seminārs šī uzņēmuma klientiem, lai iepazīstinātu ar Latviju kā pievilcīgu tūrisma galamērķi.

Vēstnieks Normans Penke informēja semināra dalībniekus par Latvijas unikālo kultūras un vēstures mantojumu, populārākajiem ceļojumu maršrutiem, kā arī īpaši aicināja viesus apmeklēt 2018. gadā plānotos Latvijas simtgadei veltītos pasākumus.

Pasākuma dalībnieki izrādīja lielu interesi, uzdodot jautājumus par Latvijas pilsētām, ērtākajiem ceļojumu maršrutiem, valodu un kultūru Latvijā.

Tāpat semināra dalībnieki tika aicināti nobaudīt Latvijā ražoto pārtikas produkciju– Ievas sieru, Lāču rupjmaizi, Gamma-A šprotes, kā arī Laimas un Pure Chocolate saldumus. Vienlaikus pasākuma ietvaros tika organizēta arī Latvijas amatniecības preču prezentācija.

Kinki Nippon Tourist ir trešais lielākais tūrisma operators Japānā un tā meitas uzņēmuma Club Tourism International izdotais tūrismam veltītais žurnāls “Tabi no tomo” tiek izdots 3 miljonu eksemplāros.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā